• Fashion News  • Jeans Maker – džíny, které nebudete chtít sundat

Jeans Maker – džíny, které nebudete chtít sundat

Určitě se minimálně jednou za život setkal s tímto problémem každý z nás – nepadnoucí džíny. Příliš úzké, příliš dlouhé, moc vysoký pas nebo naopak nízký. Dny, někdy i týdny běháte po obchodech, ale ty džíny podle Vašich představ ne a ne sehnat. 

Český návrhář Patrik Diamant se rozhodl s tímto problémem jednou pro vždy skoncovat. Přesně podle Vašich představ a požadavků, vám do těch nejmenších detailů ušije džíny na míru.

Jak to celé funguje? 

Nemusíte nikam chodit. Setkáte se přesně na tom místě, jakém Vy si budete přát. Ve Vaší kanceláři, u Vás doma nebo kdekoli jinde na Vašem oblíbeném místě.

Při prvním setkání si vyberete látku, barvu, prošití a zvolíte detaily, nakonec si návrhář poznamená Vaše míry. Poté následuje první zkouška, kdy je pro Vás na základě měření vytvořen tzv. toile – prototyp, který bude sloužit jako vzor pro džíny. Při druhé zkoušce si vyzkoušíte své nové džíny a společně s návrhářem se zaměříte na to, aby Vám perfektně seděly. Do 14 dnů máte Vaše nové džíny na míru hotové. Džíny, které nebudete chtít nikdy sundat.

Jaké jsou další plusy džín na míru? Kalhoty, které nikdo jiný nenosí, 100 kombinací látek a prošití, různé střihy kapes, velikost přímo na Vaší postavu, neomezeně střihů, originální detaily.

Patrik Diamant se navíc zaručuje, za to, že Vám džíny skutečně dokonale padnou. Pokud ne, ušije Vám nové. Zároveň neplatíte, dokud nejste spokojeni Vy i návrhář, a protože se džíny při nošení vytvarují, rád Vám je zdarma poupraví.

Cena za džíny na míru je 3. 990,- Kč, může se lišit podle Vašich speciálních přání, vždy ale dopředu víte, kolik zaplatíte.

Už víte, jak budou vypadat Vaše příští džíny?

Veškeré informace a kontakty najdete na www.jeansmaker.cz

Zdroj obrázků: 1