• Styling  • Jak poznáte kvalitní a značkové džíny?

Jak poznáte kvalitní a značkové džíny?

Dobře padnoucí džíny jsou základem dámského i pánského šatníku. Jen málokterý kousek v nás vzbuzuje takový zájem, jako právě džíny. Nosíme je snad úplně všichni a každý z nás má minimálně jeden model vždycky po ruce. Najít ale dokonale padnoucí džíny, které sedí doslova jako ulité a zároveň se nezačnou rozpadat po třech měsících aktivního nošení – to už je pořádný oříšek!

Proč utrácet za kvantitu, když si můžete připlatit za kvalitu?

Určitě i vaše šatní skříň ukrývá minimálně jedny džíny, které s oblibou a rádi nosíte. Ruku ale na srdce, přátelé: jste si jisti jejich skutečnou kvalitou? Mnoho lidí totiž dává přednost kvantitě před kvalitou a při výběru nových džínů u nich rozhoduje co možná nejnižší cifra na cedulce.

Proč ale utrácet za kvantitu, když si můžete připlatit a získat kvalitu?!

I mezi džíny jsou viditelné rozdíly. Některé jsou patrné od pohledu, u jiných musíte trochu pátrat, abyste se dobrali pravdy. Skutečně kvalitní džíny (např. džíny Wrangler), které vydrží a budou po vašem boku klidně i několik let, za trochu úsilí rozhodně stojí.

Jak poznáte kvalitu?

Poznat kvalitní džíny o těch, které nestojí za nic, nemusí být tak těžké, jak se možná na první pohled zdá. V první řadě se zaměřte na materiál. V ideálním případě vybírejte džíny, které jsou vyrobené ze silného denimu, který opravdu něco vydrží.

Co se týče materiálu, jednoznačně vedou džíny vyrobené z bavlny, ke které může být přidán syntetický materiál – bavlna ale vždy musí být převládajícím materiálem (kupříkladu 98 % bavlny ku 2 % elastanu, jako dámské kalhoty Wrangler, které jsou proslulé svou kvalitou nejen tady u nás).

I vy pro sebe můžete chtít jen to nejlepší!

Proč se spokojit s málem? I vy si zasloužíte to nejlepší. Do kvalitních džínů ze správného materiálu, které mají kvalitní nýtky i knoflíky, jsou sešité vysokým počtem stehů, díky kterým se okamžitě nerozpadnou ani nezačnou párat, se určitě vyplatí investovat. Již zmíněné džíny Wrangler, za jejichž vznikem stojí pečlivá práce, v mnoha ohledech předčí vaše očekávání.

Pořídit je můžete v e-shopu Jeanscentrum.cz – uvidíte, že vám padnou, vyrazí vám dech svou kvalitou, mile překvapí pečlivým zpracováním a ani po několika měsících se s nimi nebudete muset rozloučit!

Zdroj fotografií: Pixabay

Marketing manager