• Lifestyle  • Justin Bieber odehraje v Praze velkolepou hudební show. Na co se těšit?

Justin Bieber odehraje v Praze velkolepou hudební show. Na co se těšit?

Justin Bieber oznámil data a místa své Justice World Tour. Světové turné začíná v květnu roku 2022 a bude probíhat až do března 2023. Během této doby Bieber navštíví 5 kontinentů, 20 zemí a odehraje více než 90 koncertů, včetně toho v pražské O2 aréně, kde Justin vystoupí 12. března 2023. V následujícím článku naleznete všechno, co potřebujete o tomto velkolepém turné vědět.

Na světové turné již šestého studiového alba Justice Justina Biebera se fanoušci těšili od roku 2020. Tehdy ale muselo být odloženo kvůli koronavirové pandemii. Mezinárodní turné vypukne proto se zpožděním až v květnu 2022 v Mexiku a poté se přesune do Skandinávie, kde Justin v srpnu odehraje několik festivalových show. Bude následovat jižní Amerika, jižní Afrika a Blízký východ v září a říjnu, Austrálie a Nový Zéland v listopadu a prosinci, a poté konečně naváže obsáhlá evropská část. „Tvrdě jsme pracovali na nejlepší show, jakou jsme kdy udělali, a nemůžeme se dočkat, až se o ni podělíme s fanoušky po celém světě. Brzy se uvidíme.” řekl Bieber o nadcházejícím turné.

Album Justice vyšlo v roce 2021 a stalo se nejstreamovanějším albem rovnou ve 117 zemích. Inspirací pro vznik alba zpěvák čerpal v těžkých časech, kdy si uvědomil, jak je právě v takových životních etapách důležitá vzájemná pomoc. „V době, kdy je na této planetě tolik zla, všichni toužíme po uzdravení a spravedlnosti. Při tvorbě tohoto alba jsem si dal za cíl udělat hudbu, při níž se budou lidé cítit méně sami, protože utrpení a nespravedlnost mohou v lidech vyvolat pocit bezmocnosti,“ píše Bieber na sociálních sítích o vzniku Justice. Album obsahuje 16 skladeb a Justin již tradičně dal prostor i jiným umělcům. Na albu tak nechybí singl s Chance The Rapper. Dále se objevuje například Khalid, Benny Blanco, Burna Boy a Dominic Fike.

zdroj: Spotify

Justice World Tour je prvním zpěvákovým mezinárodním výletem po několikaleté pauze. Naposledy uskutečnil světové turné v roce 2016/2017, kdy vystupoval s albem Purpose. Během série koncertů zazpíval pro 2,7 miliony fanoušků a turné sklidilo mimořádný ohlas. Tak doufejme, že i Justice World Tour bude stejně, ne-li ještě víc úspěšné!

Zdroj: 1