• Fashion News  • THE BEST SS16 FASHION CAMPAIGNS

THE BEST SS16 FASHION CAMPAIGNS

Ty nejlepší módní kampaně pro jaro/léto 2016 při kterých vám budou docházet slova. Alespoň nám došla! Tady je náš výběr…

Poslední dny nás nutí pomalu, ale jistě myslet na teplejší počasí a při pohledu na módní kampaně SS16 nám dochází, že jaro se už nezadržitelně blíží, a tak je potřeba rozšířit naše šatníky o pár sezóních kousků.

mango_1

Nemohli jsme uvěřit, když tým snů Kate a Caru nahradila Kendall Jenner v první ze čtyř SS16 kampaní Spirit Mango. “Jsem rád, že jsme vybrali Kendall, aby se stala jednou z tváří této kolekce a předala tak její filozofii,” říká Daniel López, víceprezident Mango.

Miluji mít na sobě vzory, tkaniny a tvary – jako by skutečně mluvily za přírodu, kterou je tato kolekce inspirována. Snímky mají odrážet přirozené tóny a zároveň ukázat výrazné kousky kolekce. Natáčení bylo skvělé a práce s celým týmem Mango byl úžasný zážitek,” vyjádřila se ke spolupráci Kendall Jenner.

kendall-jenner-calvin-klein-spring-2016-campaign-jenner_ph_tyrone-lebon-91_0

Kendall se objevila i v kampani pro Calvin Klain a to konkrétně v #mycalvin sérii, kdy jednou z tváří je i Justin Bieber.

equipment

Kendall stranou, jedna z nejvíc nádherných módních kampaní v této sezóně je bezpochyby pro EquipmentKate Moss a Daria Werbowy. Duo strávilo týden na vzdáleném ostrově Mustique bez stylisty, pouze s jedním kufrem oblečení a kamerou na níž zdokumentovali syrovou krásu, která se promítá do celé kampaně.

botkier_0

Lottie Moss následuje svou nevlastní sestru Kate a to s kampaní pro Botkier.

coach_0

Naším oblíbencem se rozhodně stalo štěně po boku Chloe Milost Moretz z jarní kampaně pro Coach.

V neposlední řadě nás zaujaly Alexa Chung pro Longchamp, Caroline de Maigret pro Karen Millen, Karlie Kloss pro Topshop nebo David Beckham pro H&M.

longchamp

karen-millen-caroline-de-maigret_0

karlie_1

david-beckham-bodywear

Zdroj: 1