• Fashion News  • Kabelka Twist je nadčasovou klasikou módního domu Louis Vuitton

Kabelka Twist je nadčasovou klasikou módního domu Louis Vuitton

Kabelka se poprvé veřejnosti představila na přehlídce kolekce Cruise 2015. Tento dokonalý doplněk prezentuje ikonickou kůži Epi v moderním tvaru výrazného psaníčka. Na přední straně jej zdobí originálně propletené iniciály LV, které upomínají na jméno zakladatele této značky a jejichž zkroucený mechanismus dal této kabelce jméno. 

Od svého uvedení se kabelka Twist proměnila v nadčasovou klasiku, která kráčí v šlépějích ikonických modelů tohoto módního domu. A stejně jako její předchůdkyně se objevuje v nových a dalších interpretacích. Na jaře 2021 získává výrazně sportovní nádech, který přichází na scénu v něžných i výrazných odstínech, jež potěší každého.

Od temně černé po něžně růžovou, zářivě tyrkysové k rafinovaně béžové – kabelka Twist vždy udává tón. Nabízí znovu několik variant nošení. Ať už je opatřena jemným řetízkem či širokým ramenním popruhem s vyšívanými kvítky Monogramu nebo koženým madlem, pozvedne jakýkoliv outfit – bez ohledu na to, jestli ji budete nosit šikmo přes tělo, přehozenou přes rameno, pod paží nebo v ruce.  Nesmíme zapomenout ani na jemné variace, které představuje kabelka Braided Twist s opletením, jež dodává modelu punc originality. V této sezóně představuje modely plné života herečka Laura Harrier a na fotografiích ji zachytil Michael Janssen, styling Marie-Amélie Sauvé.

Zdroj fotografií: archiv značky Louis Vuitton

Marketing manager