• Fashion News  • Karen Millen v nejnovější kolekci JARO/LÉTO 2018 vsází na pestrobarevnou eleganci

Karen Millen v nejnovější kolekci JARO/LÉTO 2018 vsází na pestrobarevnou eleganci

Britská značka Karen Millen přináší v nové kolekci velmi rozmanité modely, ve kterých budete za dámu, ať už v nich vyrazíte do práce, k plážovému baru, na večírek či třeba formální akci. Prim hrají především moderní siluety, precizní krejčovské provedení a důraz na ženskost. 

S Karen Millen do práce

Karen Millen ukazuje, že dámské košile a halenky rozhodně nemusejí být nuda a přichází hned s několika variantami střihů. V kolekci najdeme košile zavinovací, řasené, zavazovací, vyšívané, i s páskem. Košili pak můžete doplnit kalhotami, které si jednoduše vyberete dle vašeho oblíbeného stylu. V kolekci totiž najdete jak široké, tak i naopak zúžené či se sportovními prvky.

Overal nesmí v šatníku chybět

Jako svěží alternativu šatů nabízí kolekce hedvábně splývavé overaly v barevné paletě od odvážné fialové
přes svěží jablečnou zelenou a mandarinkovou s velkými vzory popínavé vistérie i tropických květů, které lze nosit přes den i večer.

Na večírek v šatech

Ta pravá ženskost přichází především s večerními modely kolekce. Šaty si vyberete v délce mini, midi i maxi, přiléhavé, splývavé i strukturované – doplněné jsou grafickými vzory, průstřihy, nápadnou barevnou paletou i výrazným pasem. Klíčovou roli hrají puntíky, které dodávají jednobarevné paletě hravost a koketnost.

Prázdninová móda

Kolekce počítá i s blížícím se létem, a proto zde nalezneme i bohémsky laděné modely navozující atmosféru sluncem prozářených destinací. Nesmí zde chybět vzdušné a háčkované modely, střapcové plédy, zavinovací šaty i klasické černé plavky s rafinovanými krajkovými detaily.

Prodejny Karen Millen najdete v Praze na Železné ulici nebo v OC Chodov.

Zdroje: archiv firmy, www.karenmillen.com