• Fashion News  • Unikátní projekt Helping Dolls propojí módu a charitativní myšlenku

Unikátní projekt Helping Dolls propojí módu a charitativní myšlenku

Móda dokáže inspirovat, ovlivňovat, diktovat i pomáhat. O tom, jak může být nápomocná, vás přesvědčí unikátní český projekt. Seznamte se s projektem HELPING DOLLS, jenž spojuje módu a touhu pomoc dobré věci.

Za vznikem jedinečného projektu byla touha propojit módní svět ve spojení módní designérů a panenek, které designéři obléknou dle vlastního návrhu a následně realizace charitativního projektu, který pomůže tam, kde je pomoc nejvíce potřeba. Za vznikem projektu stojí iniciátor František Anděl ve spolupráci se společností Mattel. Ty společně spojuje jeden cíl, a to pomáhat dětem bez rodiny a rodičů. Právě nyní probíhají přípravy již třetího ročníku charitativního galavečeru HELPING DOLLS, který vyvrcholí v podzimním období.

Na přípravách pracují čeští i zahraniční designéři, kteří ikonické panenky Barbie mají za úkol obléknout ve stylu RED CARPET. Následně budou panenky vydraženy a stoprocentní podíl vydražené částky poputuje na podporu dětí v nouzi. Do projektu se již zapojila věhlasná jména na české módní scéně, mezi němi je například Jakub Polanka, Beata Rajská, Markéta Kopecká, Eva Vontorová, Radek Zachariáš a seznam zapojených designérů se bude nadále zvětšovat. Vytvořené modely na panenkách budou k vidění pro širokou veřejnost a milovníky módy od září v Pasáži českého designu.

 

Foto: archiv projektu Helping Dolls

Marketing manager