• Fashion News  • Kolekce plavek a šatů, která dodá sebevědomí každé ženě!

Kolekce plavek a šatů, která dodá sebevědomí každé ženě!

Letní kolekce plavek od H&M je dosud nejudržitelnější kolekcí plavek, které značka uvedla na trh. Cílem je změnit to, jak se ženy cítí ve svých plavkách, posílit jejich sebevědomí. Jednotlivé modely kolekce dodávají pocit bezpečí a klidu v dnešním příliš hlučném a neklidném světě.

Kolekce zachycuje neobyčejnou ženskou sílu, nabízí odvážné siluety zvýrazňující smyslné křivky, které jsou oslavou všech typů ženského těla. Kousky z kolekce jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru z textilního odpadu a z recyklovaných lahví. Velikosti se pohybují od 34 do 46 na prodejnách, online je to dokonce do velikosti 50. Kolekce, která kromě plavek nabízí i další letní kousky – šaty, sukně, topy či saka, bude k dispozici od konce května.

Jsme moc rádi, že tato nová kolekce plavek je zaměřená na udržitelnost. Je to zatím naše nejudržitelnější kolekce plavek. Všechny kousky jsou vyrobeny z nejméně 85% z recyklovaného polyesteru,“ říká Slávka Barnová, Head of Communication H&M ČR.

Film k této kampani byl natočený v L. A. a představuje ženy, které denně čelí kritice veřejnosti. Hlavní tváří je modelka Paloma Elsesser, která uniká hluku a potápí se pod mořskou hladinu. Tam nachází konečně vytouženou sílu a klid. Přidávají se k ní i další známé tváře – Nouri Hassan, Bintou Sillah, Yumi Nu, Shawn Lakin a Tani Gunn. Hudba ve videu je píseň Enjoy the Silence od kapely Depeche Mode.

Zdroj fotografií: H&M Česká republika

Marketing manager