• Fashion News  • Kolekce Tiffany & Co. Paper Flowers

Kolekce Tiffany & Co. Paper Flowers

První kolekce šperků od Reeda Krakoffa pro Tiffany dodává klasice nový nádech a představuje luxus na každý den. Tiffany Paper Flowers, neboli papírové květy, tak se jmenuje první kolekce představená pod vedením Reeda Krakoffa.

Kolekce je tvořena diamantovými šperky, které v sobě kloubí průmyslovou modernost a rafinované ženské prvky a je inspirovaná okvětními lístky, které jsou pouze jemně a decentně propojeny.

 

„Kolekce Paper Flowers odhazuje všechna pravidla spojená s luxusními šperky, luxus by neměl vždy znamenat formálnost, takže jsme použili drahé kameny a nejluxusnější materiály, ale takovým způsobem, že je můžete nosit každý den.“  uvedl Reed Krakoff.

Rozsáhlá kolekce pracuje s designem, který je přizpůsobený každodennímu nošení. Vysoce leštěná platina osazena zářivými diamanty, syté barvy purpur tanzanitu a žluté diamanty, to vše zdůrazňuje mistrné řemeslo značky Tiffany. Kolekce obsahuje náhrdelníky, náušnice, náramky i prsteny a je již k dostání i v Praze.

V kampani Tiffany & Co.  zazářila mladá herečka Elle Fanning. Podívejte se na okouzlující video, které kolekci Paper Flowers představuje.

https://www.youtube.com/watch?v=JTjxuqn67d4

Zdroje: youtube.com, archiv značky