• Fashion News  • Kousky, které si nemůžete nechat ujít na Black Friday!

Kousky, které si nemůžete nechat ujít na Black Friday!

Black Friday je ideální pro ty z nás, kteří chtějí své oblíbené značky koupit za výhodné ceny. Tentokrát bychom vám rádi doporučili pět českých brandů, které stojí za vaší pozornost.

BIBLOO x Jakub Polanka

Toto oblečení vyjadřuje, co máte na mysli, aniž byste museli cokoliv říkat. Jakub Polanka je přední český designér, kterého můžeme znát z MBPFW. Kolekce je inspirovaná radikalitou s provokativně funkční záležitostí. Nalezneme v ní ponožky, čepice, šaty, sukně a kalhoty. Máte dost stereotypů, pracovního týdne, dokonce té nekonečné zimy? Řekněte jim FAX OFF!


Petra Ptáčková x Footshop
Návrhářka Petra Ptáčková, jejíž jméno je možná známější v zahraničí, se zajímá o zero waste módu. Proto ve spolupráci s Footshopem vytvořila sérii oblečení, které je nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také extravagantní a stylové.


Naut
Ateliér, který má na svědomí nedávný rozruch ve fashion branži. Jejich doplňky jako jsou cobra belt nebo batohy získávají přízeň především u mladé generace. Nyní je dostupný na Footshop.cz. Je provokativní. Svá. Je prostě Naut!


MY DEAR CLOTHING
Značka My Dear Clothing vypustila novou kolekci s názvem Roots, s níž navazuje na své kořeny. Ceny budou příjemnější, produkty zase limitovanější a údernější. Kolekce také poukazuje na osobnost člověka, který se nachází někde, kam nepatří a snaží se proti tomu bojovat. Kolekci nalezneme na Footshop.cz


Alex Monhart
Návrhářka, jejíž značka patří k těm nejmladším a nejúspěšnějším na české scéně. Doslova ze dne na den vtrhla na trh a změnila vnímání streetwear módy. Její design je vždy nadčasový a variabilní. Látky, které používá pochází z Čech, ale kůže a komponenty z Itálie. Nenechte si ujít designové kousky jako batoh či baret ve stylu hvězd z Karlových Varů na Freshlabels.cz.

Zdroj: 1,2,3,4,5