• Beauty  • Letní pedikúra: Jaké barevné odstíny si vybrat?

Letní pedikúra: Jaké barevné odstíny si vybrat?

Sezóna sandálků zdaleka není u konce a můžeme se ještě těšit na mnoho prosluněných tropických dnů. S touto sezonou se zajisté pojí i starost o pedikúru, která by se neměla opomíjet, pokud svá chodidla ukazujeme celé léto v otevřených botách. Stejně jako existují trendy v odvětví módy, existují i ve světě manikúry i pedikúry. Proto se nechte inspirovat nejžhavějšími letními barvami, se kterými letos rozhodně nešlápnete vedle!

Nikdy nestárnoucí odstín bílé

Mnoho z nás určitě již ví, jak taková čistě bílá vytváří nádherný kontrast s opálenou pokožkou. Proto tento trend bílého odstínu nikdy nevychází z módy, působí čistě, a přitom velmi elegantně.

Nechte se inspirovat odstínem moře

Nádherná jemná modrá až s podtóny do zelena je aktuálně velkým hitem. Je více než jasné, že inspirace je spojená se dny strávenými na pláži, kdy můžete parádně sladit své nehty i s odstínem moře.

Nebojte se barev, je přece léto!

Kdy je lepší čas na experimentování s výraznými barvami než právě v létě? Léto samo o sobě je hravé, a to si žádá dávku pořádných barevných odstínů laku na nehty.  Velmi trendy jsou barvy jako banánově žlutá, výrazná růžová anebo neonově oranžová, která opět zazáří na vaší opálené pokožce.

Nude odstíny nejsou vždy nuda

Nefandíte barvám? Nevadí, protože i neutrální odstíny jsou součástí tohoto léta. Nejlépe však vyniknou se sandálky v podobné barvě, kdy vaše chodidla budou působit nesmírně elegantně a upraveně.

Červená z módy nikdy jen tak nevyjde

Odstín červené je naprostou klasickou a nejspíš i tak navždy zůstane. Je to zkrátka odstín, se kterým nikdy nešlápnete vedle v jakémkoliv ročním období.

Černá v létě?

V letním období byste po černém odstínu šáhly zřejmě málokdy a daly přednost nějaké veselejší barvě. Je však pravdou, že právě černá představuje pro mnohé z nás eleganci a důvěru, a proto se nebojte sáhnout i po této barvě v létě.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12