• Beauty  • Letní refresh: kosmetické novinky, které si oblíbíte

Letní refresh: kosmetické novinky, které si oblíbíte

A je to tu zase. Sluneční paprsky, sůl ve vlasech a opálená pleť. S příchodem léta vyměňujeme nejen šatník, ale i kosmetickou taštičku. Lehčí make-up s vysokým množstvím SPF (na to nezapomínáme!), svěží vůni plnou slunce a spousty dalších produktů. Přečtěte si pár kosmetických novinek, které nám padly do oka, a užijte si s nimi letní chvíle!

Jemné vlasy bez chemie

Jak dostává v létě zabrat naše pleť, tak vlasy jsou na tom ještě hůř. Správná peče o ně ale na pár měsíců zastane návštěvu u kadeřníka. Značka INNERSENSE Organic Beauty nabízí ve svém portfoliu hned několik produktů, díky kterým vaše vlasová rutina dostane zcela nový rozměr. Navíc jsou produkty vytvořeny z nejkvalitnějších organických ingrediencí, a zastávají tak všechna naše očekávání – hydrataci, výživu a revitalizaci. Značka nabízí šampony, kondicionéry, produkty na vlasový styling a mnoho dalších.

DailyStyle beauty tip: Mrkněte na jejich cestovní sadu, která obsahuje šampon, kondicionér a jeden bezoplachový kondicionér.

Zleva: Hypoalergenní kondicionér pro citlivou pokožku Clarity Conditioner (od 295 Kč), vyživující olej na vlasy a pokožku hlavy Harmonic Treatment oil (od 700 Kč), cestovní sada pro suché vlasy Hydrate Travel Trio (680 Kč)

Tropicky svěží

K létu také patří nový parfém. Svěžest citrusů, se kterou si pohrává letní vánek. Kombinace pomela a tropického jasmínu omámí smysly, díky kterým se přenesete na pláž plnou teplého písku a nekonečných paprsků. To v sobě ukrývá nový parfém No Vacancy od značky RAAW Alchemy. Pociťte tak všechny tyto vůně a užijte si vysněnou dovolenou!

Parfemovaná voda No Vacancy, 50 ml, 2 590 Kč

Láskyplné políbení

Jemný a přirozený finiš, který oslníte každého. Nový tónovací balzám na rty značky Kjaer Weis je na léto jako dělaný. Jedná se o kombinaci jemné rtěnky a balzámu, který v sobě skrývá kokosové máslo pro zvláčnění a hydrataci rtů, růžový olej, který udržuje rty hladké, a nakonec olivový olej, který vytvoří ochrannou vrstvu, například proti slunečním paprskům. Dostupný je v odstínech Romance, Empower, Lover’s Choice, Red, Gracious, Clear. Vzhůru k letním polibkům!

Zleva: odstín Clear, Gracious, Lover’s Choice (1 040 Kč)

Všechny tyto letní novinky (a mnohem více) najdete na www.licirna.cz.

Fotografie: oficiální fotografie značek