• Fashion News  • Mondaily: Hublot ve své rodině vítá Jakuba Stracha

Mondaily: Hublot ve své rodině vítá Jakuba Stracha

Hublot mezi přátele své značky vítá další slavné české jméno. Po úspěšné spolupráci s tenistkou Karolínou Plíškovou a Ivanou Mentlovou se ambasadorem švýcarského brandu stává další talentovaný Čech, Jakub Strach alias DJ NobodyListen. Růžový džbán, který je vůbec prvním produktem české sklářské značky KLIMCHI, se objevil ve filmu Barbie renomované režisérky Grety Gerwig. V srpnu rozšíří portfolio pánského concept storu The Brands Men módní dům Casablanca.

Hublot ve své rodině vítá Jakuba Stracha

Devětadvacetiletý Jakub Strach alias NobodyListen patří k nejvýraznějším postavám mladé generace české hudební scény. Jeho tvorba rezonuje nejvíce mezi mladými fanoušky, i tak ale sklízí úspěchy mimo klubovou scénu. Dj NobodyListen, který se věnuje nejen hudbě, ale i módě, úzce spolupracuje s renomovanými značkami jako Dior, Prada a Louis Vuitton. Kromě svých projektů s těmito módními giganty spolupracoval také s brandem Footshop. Navíc, má na svém kontě vlastní kolekci, kterou vytvořil ve spolupráci s talentovaným návrhářem Janem Černým pod značkou -18 Degrees Below Zero Club.

Ikonické džbány značky KLIMCHI se objevily ve velkofilmu Barbie

Ikonický hobnailový džbán Rosaline se z Křišťálového údolí dostal až na věhlasné hollywoodské filmové plátno. Růžový džbán, který je vůbec prvním produktem české sklářské značky KLIMCHI, se objevil ve filmu Barbie renomované režisérky Grety Gerwig, několikanásobné nominantky na Oscara. V hlavních rolích filmu Barbie, který je nyní k vidění v kinech, se ukáží hvězdní herci Margot Robbie a Ryan Gosling.

The Brands Men představí Casablancu

Casablanca je luxusní módní dům zasvěcený k ochraně a podpoře holistického přístupu k designu a řemeslu. Ve snaze předefinovat představy o kráse pro novou generaci a nekompromisní oddanost optimismu jejího zakladatele Charafa Tajera se značka zařadila na přední příčky žebříčku nejpopulárnějších brandů světa a její modely se dnes prodávají ve více než 300 nejprestižnějších buticích a concept storech. V srpnu rozšíří portfolio pánského concept storu The Brands Men, který již několik let dokazuje, že svým kurátorským výběrem drží palec na tepu české módy. Značka Casablanca tak doplní bohatý výběr, který zahrnuje značky jako Acne Studios, Alexander McQueen, AMI Paris, Balmain, Dior, Givenchy, Valentino a mnoho dalších.

V nové kolekci podzim/zima 2023/24 Tajer čerpal inspiraci z barev Damašku a její poselství bylo víc než jasné od samého počátku: upozornit na probíhající konflikt v Sýrii a vzdát hold mladým lidem, kteří se rozhodli zůstat ve velkých zničených městech, a přesto se snaží žít svůj život s radostí. Kolekce sama o sobě přichází s pestrou paletou barev a stylů – od dokonalých kalhotových kostýmů až po třpytivá saka inspirované Elvisem. Odráží zábavu, optimismus a sex s akcentem 70. let.

Foto: archiv značek