• Beauty  • Limitovaná kolekce Chiary Ferragni ve spolupráci s Lancôme

Limitovaná kolekce Chiary Ferragni ve spolupráci s Lancôme

Francouzská značka Lancôme představuje novou kolekci make-upu, která vznikla díky spolupráci s jednou z nejvlivnějších blogerek světa, Chiarou Ferragni. Autorka blogu „The blonde salad“ spolupracovala již v minulosti se značkami jako Dior, Louis Vuitton nebo Prada. Co můžeme ale čekat právě od této spolupráce?

Jedinečnost a osobitost, představivost a městský styl jsou hesla, která Chiaru, dle ní samotné, a Lancôme propojují. O spolupráci informovala na svém instagramovém účtu sama blogerka a ihned vyvolala spoustu nadšených ohlasů.

„Chtěla jsem vytvořit kolekci make-upu, která 100 % odráží můj styl. To je to, proč jsem spojila své síly se značkou Lancôme,“ řekla Ferragni, která je zároveň tváří francouzské značky krásy.

 
Hlavním produktem této řady je paleta, ve které můžete najít čtyři odstíny rtěnek, čtyři druhy očních stínů, tři třpytivé rozjasňovače, růžovou tvářenku a lesk na rty. K tomu všemu máte v paletce i tři štětečky pro aplikaci.
Dále v kolekci najdete řadu rtěnek, řasenku a další make-up produkty, ketré se rovněž nachází v růžovém obalu s logem mrkajícího oka.
 

Limitovaná kolekce byla představena 8. června v prodejně Douglas v Římě. V Česku se však prodává pouze v sítích Sephora. Pokud ale Sephoru nemáte poblíž a přesto chcete ulovit kosmetický kousek slavné blogerky, můžete se podívat na její online shop.

Zdroj: 1, 2, 3