• Fashion News  • Louis Vuitton rozšiřuje kolekci cestovních pouzder na parfémy

Louis Vuitton rozšiřuje kolekci cestovních pouzder na parfémy

Louis Vuitton personalizuje flakony i pouzdra iniciálami a navíc rozšiřuje kolekci cestovních pouzder na parfémy. Ta jsou určena k převážení sedmi vůní z kolekce Les Parfums Louis Vuitton.

Cestovní pouzdra na parfémy znamenají pro značku Louis Vuitton symbolický návrat ke kořenům. Ještě předtím, než si otevřel obchod se zavazadly v roce 1854, se mladý Louis věnoval výrobě pouzder a krabic (francouzsky layetier od slova layette, které znamená malou krabičku). Po svém příchodu do Paříže se vyučil v dílně pana Maréchala na Rue Saint-Honoré, nedaleko Tuileries. Jeho učňovské období trvalo celých 17 let, kdy se Louis učil vše o procesu navrhování dokonalého pouzdra na různé osobní věci – ať již se jednalo o kufr, truhlu nebo krabici.

Louis Vuitton s potěšením oznamuje příchod nových cestovních pouzder na parfémy z emblematického plátna Monogram a kůže Epi. Cestovní pouzdra na parfémy jsou určena k převážení sedmi vůní z kolekce Les Parfums Louis Vuitton. Tato pouzdra, která v sobě nezapřou charakteristické savoir-faire značky, jsou zhotovena přesně na míru parfémovým flakonům, které tak mohou stylově cestovat všude s vámi.

K původním pouzdrům z přírodní kůže se nyní přidávají pouzdra z plátna Monogram a kůže Epi ve třech odstínech: černá, bílá a růžová (rose ballerine). Pouzdra ve variantách na 100ml a 200ml flakony pod svojí zlatou sponou, která odkazuje na neprolomitelný zámek na kufrech Louis Vuitton, nabízejí vysokou míru ochrany vzácného obsahu. Flaconnier (kazeta) chrání tři 100ml parfémy, abyste si i na cestách mohli vybrat svoji vůni.

Pouzdra na parfémy a flakony si můžete nechat v obchodech Louis Vuitton zdarma personalizovat. 100ml a 200ml flakony mohou být opatřeny rytým motivem tón v tónu nebo se zlacenou úpravou.

  • Plátno Monogram

Syn Louise Vuittona, Georges, v roce 1896 navrhl emblematické plátno Monogram jako poctu svému otci.  Monogram je od té doby symbolem moderního stylu a dnes je znám po celém světě jako typický motiv módního domu Maison Louis Vuitton.

  • Kůže Epi

Kůže Epi, jejíž originální vzhled je výsledkem náročného výrobního procesu, který má sedm fází, vznikla v roce 1985. Název Epi odkazuje na charakteristickou strukturu této kůže, která připomíná mladé klasy pšenice.
Cestovní pouzdra na parfémy Louis Vuitton 

V provedení přírodní kůže, kůže Epi (černá, bílá, růžová) a Monogram budou dostupné ve variantách:

  • pouzdro na 100 ml parfém
  • pouzdro na 200 ml parfém
  • Flaconnier (samostatně)

Nabídka pouzder (vyjma Flaconnier) bude v prodeji ve vybraných obchodech sítě Louis Vuitton a na louisvuitton.com.

Flaconnier v růžové barvě bude prodáván exkluzivně u příležitosti otevření vlajkového obchodu Maison Louis Vuitton Vendôme

#LVParfums 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5