• Beauty  • M.A.C. Good Luck Trolls

M.A.C. Good Luck Trolls

Pamatujete na ty časy, kdy jsme jako malí česali Trolům vlásky? Pokud ano, tak si také vzpomínáte, že byla obrovská škála trolů na výběr. Mohli jste mít trola s růžovými vlasy, modrými, zelenými, možností bylo opravdu mnoho. A tímto se právě nyní inspiroval M.A.C. ve své limitované edici Good Luck Trolls. Hon na troli může opět začít.

 

M.A.C přichází s novou crazy limitkou, která Vám vyrazí dech. Už na první pohled se zamilujete do roztomilého designu kosmetických produktů. Na každém produktu je totiž trol a obaly se skládají ze žlutých, fialových, oranžových a růžových barev. Takže trol je vždy barevně kontrastně k barvě obalu. Už jen pohled na obal Vám přinese radost.

featured-slider-image-copy

V této limitce naleznete štětec na pudr, jehož štětinky přecházejí z černé do růžové a na obličej je tento štětec velice příjemný.

mac_sku_S3R801_640x600_0

Dále kolekce ukrývá dva spreje na vlasy v odstínu růžové a modré, dva beauty powder odstín pastelově růžová a broskvová.

 

V kolekci samozřejmně nemohly chybět čtyři nové lesky na rty, které krásně rozzáří každé rty. Pokud jste však místo lesků na rtěnky, tak i pro Vás se tu najdou čtyři opravdu crazy odstíny, můžete si vybrat žlutou, pastelově růžovou, modrou či broskvovou.

 

A nakonec samozřejmě nesmí chybět produkty na oči. Hned tu máte dvě volby. Můžete si vybrat mezi stíny nebo mezi glitry na oči.

Tato kolekce je tak skvěle barevná a plná možností, že v každém musí probudit trolí fantazii.

Zdroj