• Fashion News  • Mercedes-Benz Prague Fashion Week se vrací do obchodního domu Kotva

Mercedes-Benz Prague Fashion Week se vrací do obchodního domu Kotva

Pražský týden módy MBPFW, konající se ve dnech 22. až 29. března 2019, se po dvou sezónách v Clam-Gallasově paláci opět přesouvá do obchodního domu Kotva, kde se již dříve uskutečnily edice jaro/léto a podzim/zima roku 2017.

Nečekejte ale návrat na již zpřístupněná místa, progresivní vizuální identita Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku na nás tentokrát dýchne v pátém poschodí tohoto historicky významného domu módy, v němž se nachází skladové prostory.

Těšit se můžeme také na rozrůstající se trend takzvaných site-specific shows, konajících se mimo hlavní dějiště fashion weeku, a bohaté doprovodné akce. Chybět nebude ani další ročník soutěže pro začínající návrháře VAN GRAAF Junior Talent, kam je možné se se svými módními návrhy hlásit až do 25. ledna. Vítězný návrh získá finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce, možnost představit kolekci zdarma na mole MBPFW po boku největších profesionálů v oboru a také PR podporu ze strany MBPFW.

Pokud zamýšlíte účast, můžete si již od 1. prosince 2018 exkluzivně zakoupit VIP vstupenky na přehlídkovou část týdne módy, prodej vstupenek na stání bude spuštěn 22. února 2019 prostřednictvím portálu GoOut.

Zdroj: 1