• Fashion News  • Miss Rosy

Miss Rosy

Miss Rosy je výrobce luxusního spodního a nočního prádla s více než 30ti letou historií. Značka, která pochází z řecké Soluně, se postupem času rozrostla na zahraniční trhy, mezi nimiž je nově i Česká Republika.

Hlavními principy  kolekcí spodního prádla značky Miss Rosy zůstávají ženskost, komfort a elegance. Svůdné návrhy z pečlivě vybraných materiálů jsou barevně vyvedeny jak ve světlých, tak i v tmavých odstínech, jako jsou champagne, latté nebo černá. Kolekce si zachovává ženskost, ale pohrává si trošku více s odvahou, obzvláště ve střizích kalhotek, které jsou více průsvitné a svůdně odhalující..První corner Miss Rosy najdete v samém centru Prahy v obchodním domě My Národní!

Mezi značkami Lisca, Emporio Armani nebo DKNY se Miss Rosy odlišuje stylem i cenou.
Značka se z velké části orientuje na fashion lingerie, sortiment je plný skvěle padnoucích bralettes, body i baby dolls. A třešničkou na dortu je kolekce bridal, která je pro moderní nevěsty jako stvořená.Miss Rosy je rozhodně luxus, který si můžete dovolit. Příjemné ceny a ještě příjemnější materiály vás mile překvapí. V druhém patře OC My Národní!

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...