• Fashion News  • Návrhářka Petra Ptáčková u zrodu značky spodního prádla Madlove Body

Návrhářka Petra Ptáčková u zrodu značky spodního prádla Madlove Body

Spodní prádlo nemusí být pouze pohodlné a neviditelné. Pokud se k novému českému brandu přidá i zkušená a kreativní osobnost, návrhářka Petra Ptáčková, pak bude mít i tato první vrstva stylové provedení. Seznamte se s pilotní kolekcí Madlove Body a dejte přednost spodnímu prádlu, které vám dodá sebevědomí a příjemný pocit z nošení. Prádlo od Madlove Body se stane nezaměnitelnou součástí vašeho každodenního outfitu.

O značce

Nová značka spodního prádla MADLOVE BODY se objevila na trhu v dubnu letošního roku. Madlove Body je ryze česká značka, která stojí na české výrobě a principech etické módy. Za značkou stojí celý tým kreativců, pilotní kolekce se pak ujala módní návrhářka Petra Ptáčková. Petra je klíčovou postavou celého projektu a podílí se na něm od jeho vzniku, působí zde jako návrhářka i art director. Návrhářka představila ucelenou kolekci, na které spolupracovala s předními českými technology. Cílem bylo vytvořit brand, se kterým se jeho nositel může snadno ztotožnit. Hodnotami značky jsou pak radost, inspirace, sebevědomí a zodpovědný přístup.

Ucelená a nápaditá pilotní kolekce

Tým Madlove Body přemýšlí bez předsudků o lidech i o lidském těle, vzniká tak prádlo, které je výjimečné jak originálním zpracováním, tak funkčním designem. MADLOVE BODY je prádlo s vlastním názorem, živelným příběhem a nečekanými detaily. Kolekce se vyznačuje pohodlnými a léty osvědčeným designy, jedinečným grafickým zpracováním a důrazem na detail. Prádlo je velice příjemné, vyrobené z kvalitních materiálů, jako je mikromodal a bavlna, vhodné na každodenní nošení a snadné kombinování s outfity.  

„Vytvořili jsme nápadité prádlo, něžné formou a divoké obsahem, nekompromisní kvalitou a způsobem zpracování,“  řekl spoluzakladatel MADLOVE BODY, Pavel Mádl. 

Prádlo, které si zamilujete

V kolekci naleznete například oversized unisexové košile s digitálním celopotiskem, podprsenky různých střihů, elegantní body, pohodlné jednobarevné dámské kalhotky s vysokým pasem, jednoduchá trička s výšivkou na čtverečku látky, který odkazuje ke starému způsobu našívání patchworkem či pánské boxery s tradičními knoflíčky, které umožňují upravit velikost. Autorské ilustrace a texty na digitálním potisku jsou inspirované pohanskými motivy, street artem, punkem, antickou mytologií, nebo čímkoliv dalším, co si v něm najdete vy sami. 

„MADLOVE BODY je pro mě symbolem neoromantismu s dávkou anarchie.“ řekla o kolekci Ptáčková.  

Foto: archiv značky MADLOVE BODY