• Styling  • Módní inspirace z hudebních festivalů

Módní inspirace z hudebních festivalů

Chystáte se na festival? Máte už jasno, které kousky oblečení, bot a doplňků zvolíte? Přinášíme Vám inspiraci a zaměříme se na základní oblečení, včetně doplňků, tetování a vlasového stylingu. Pojďte si tedy s námi načerpat silnou dávku inspirace a vyrazte na koncert stylově!

Jsou libo malůvky na tělo či různé náhrdelníky a řetízky?

Ozdobných malůvek docílíte pomocí bílých či barevných barev na tělo, za pomocí tenkého štětečku. Zde se kreativního ducha meze nekladou. Pokud se bojíte, že vzor nebude podle Vašich představ, pomozte si šablonou nebo pravítkem. Můžete místo barvy na tělo zvolit nalepovací tetování, kterých je po internetu neskutečné množství a vybrat si můžete hned z několika vzorů i barev.

Tetování můžete nakombinovat s náhrdelníky, řetízky, masivními i jemnými prsteny. K bílému tetování a opálené pokožce se velmi hodí stříbro, ocel i zlato. Záleží na Vás, jakému kovu dáváte přednost.

Ozdobné šátky do vlasů

Šátky do vlasů slouží nejen jako ozdoba do vlasů, ale i jako dobrý pomocník pro vyčesaný účes. Hlavně ve velmi teplém počasí jsou dlouhé a rozpuštěné vlasy horší než lepší. Pomocí šátku si je můžete stáhnout a vytvořit si tak šmrncovní drdol. Šátky si můžete uvázat mimo jiné i s uzlem pod vlasy i s mašlí na čele ( viz foto ). Také si můžete vytvořit turban a přední pramínky vlasů si ledabyle povytáhnout.

Crop topy

Krátké crop topy nad pupík jsou v letním počasí na festival zajímavým kouskem. Opálíte se a zároveň se v něm budete cítit pohodlně. Zvolit ho můžete ke krátkým šortkám, dlouhé sukni i kalhotám. Šperky zvolte masivní nebo jemné z kovu či bižuterie.

Potisky na oblečení

Oblečení nemusíte být jen v jedné barvě nebo v černo – bílém provedení. Potisky letos frčí a můžete si vybrat opravdu s hojného počtu vzorů a široké škály barev. Kombinovat doporučujeme opatrně a to jedním kouskem s potiskem a zbylým bez potisku. Nebo si můžete trochu pohrát a podle Vaší představy potisk opatrně nakombinovat s jiným druhem vzoru.

Holínky do deštivého počasí

Nezapomeňte si přibalit holínky, které Vám přijdou v deštivém počasí vhod. Nic tím nezkazíte a jako zvolená obuv navíc bude vypadat s každým festivalovým lookem skvěle.

Pokrývka hlavy

Pokrývka hlavy je důležitým kouskem, který by Vám neměl chybět. Pokud se často budete nacházet na přímém slunečním záření, klobouk nebo kšiltovka Vám bude víc než dobrým pomocníkem. Navíc jsou více než šik doplňkem ke každému outfitu!

Sluneční brýle

Určitě přijdou vhod i sluneční brýle. Můžete si vybrat z několika stylů i barevného zbarvení skel. Jako doplněk, dodají celkovému looku tu konečnou tečku. Navíc nebudete tolika namáhat svoje oči, při celodenním poslechu a veselé nálady na hudebním festivalu.

Nezapomeňte na svršek

Za svršek se myslí cardigany, mikiny, křiváky, svetříky i třeba parky. V pozdních hodinách Vám přijdou vhod. Zahřejí a zároveň si stylově pozměníte svůj outfit. Rozhodně na tento kousek nezapomeňte!

Ve videu si můžete prohlédnout další inspiraci outfitů, na letní festivaly.

↓↓

Zdroj: 1, 2