• Fashion News  • Mondaily: Beyoncé udeřila s vizuální smrští k písni Already

Mondaily: Beyoncé udeřila s vizuální smrští k písni Already

Vizualizace pokračuje, tentokrát s pěknou parádou! Co vše se minulý týden přihodilo v módním světě?

Beyoncé udeřila s vizuální smrští k písni Already

Óda na černošskou kulturu spojená s paralyzující módní přehlídkou zaplnila nejen celý Instagram! Klip k písni Already z vizuálního alba „Black is King“ byl představen minulý pátek spolu s 90minutovým vizuálním konceptem celého počinu na televizní stanici Disney+, jelikož je založeno na soundtracku „The Lion King: The Gift“, vydaného minulý rok k filmu Lví Král. Ve spolupráci se stylistkou Zerinou Akers se navíc v celém albu objevují nejcennější dědictví domů Valentino, Burberry, Mugler nebo Erdem.

Salvatore, obuvník snů

„Byla to má celoživotní práce: snaha naučit se stvořit obuv, jež padne za každé situace a nepodepsat se pod tu, která tuhle podmínku nesplňuje. Proto se, prosím, podívejte na příběh malého bosého negramotného chlapce, ze kterého se stal úspěšný obuvník a v jehož obuvi získáte potěšení z dobré chůze.“ Salvatore Ferragamo v předmluvě ke své autobiografii.

Dokument od Luca Guadagniho – „Salvatore, obuvník snů“, sleduje nejen uměleckou cestu Salvatoreho Ferragama, ale vypráví jeho příběh s ohledem na dva hluboce propletené světy, jež obýval: Itálii a Ameriku. Uveden bude v září na Benátském filmovém festivalu.

Nike plánuje propustit 500 pracovníků ve svém sídle

I takový velikán jako je Nike inc se nyní musí uchylovat ke krizovým plánům. Jedním z nich je i zrušení 500 pracovních míst v sídle značky – portlandském Beavertonu. Součástí bude také uzavření středisek péče o děti pro zaměstnance, nahradí jej však příspěvek těm, kterých se to týká. Společnost Nike ztratila za poslední čtvrtletí celkem 790 milionů dolarů.