• Fashion News  • Mondaily: Ellen uvádí svou beauty značku

Mondaily: Ellen uvádí svou beauty značku

Ačkoliv se nejspíše Ellen Show od Ellen DeGeneres chýlí ke konci, její cesta se vydává zbrusu novým, pečujícím směrem.

Pro své další působení si vybrala beauty svět, ve kterém se chce pohybovat v oblasti péče o pleť vyzrálého věku. Své jméno, „Kind Science“, získala proto, jelikož produkty budou „laskavé“ k planetě, zvířatům, pleti i peněžence. Celá řada bude uvedena do prodeje již 26. října.


Sportovní výbava od Dior

Limitovaná sportovní edice Dior, včetně běžeckého pásu, posilovací lavice a posilovacího míče, vznikla ve spolupráci se společností Technogym a byla uvedena v návaznosti na představení kolekce ve sportovním duchu. Jednotlivé kousky jsou stvořeny v bílém designu s podpisem domu Christian Dior a typickými horizontálními pruhy. Také máte chuť začít konečně cvičit?

Madonna uvádí na trh kolekci Madame X

Madame X – název nejnovějšího studiového alba legendární Madonny, jejího stejnojmenného dokumentu a nově také módní řady. Módní kolekce obsahuje trička, mikiny a šortky s vyobrazením Madonny jako „Madame X“, zpěvaččina tajného alter ega, které ztělesnila pro album a následné turné. Jednotlivé kousky se pohybují v ceně od 30 do 75 dolarů a jsou k dispozici na webu světoznámé zpěvačky. Nechala se navíc slyšet, že brzy přibydou další!