• Fashion News  • Mondaily: Fast-fashion řetězec H&M navázal spolupráci se značkou Mugler

Mondaily: Fast-fashion řetězec H&M navázal spolupráci se značkou Mugler

Již letos na jaře se dočkáme spojení fast-fashion řetězce H&M se značkou Mugler a jejím kreativním ředitelem Casey Cadwalladerem. Converse představil svoje nové jarní modely, které jsou stvořeny pro ty, kteří se nebojí objevovat jak v životě, tak i v terénu. Nová sluchátka Buxton BHP 9800 Blackpool lákají na ničím nerušený a dlouho trvající poslech.

Fast-fashion řetězec H&M navázal spolupráci se značkou Mugler

Švédský gigant rychlé módy se spojil s firmou Mugler a jejím kreativním ředitelem Casey Cadwalladerem. Ačkoli H&M zatím neupřesnilo datum vydání této spolupráce, zákazníci mohou očekávat, že kolekce vyjde na jaře tohoto roku. My jsme napnutí, co Vy?

Nové jarní modely Converse Chuck 70 AT-CX

Converse představil svoje nové jarní modely, které jsou stvořeny pro ty, kteří se nebojí objevovat jak v životě, tak i v terénu. Nejviditelnějším znakem modelu Chuck 70 AT-CX je zaoblená podrážka s diamantovým vroubkováním a výkroji podél celé boty z ultra pohodlné CX pěny. Pro jarní sezónu se můžete těšit ze čtyř barevných provedení, které jsou všechny v zemitých nenápadných tónech.

Ničím nerušený poslech s Buxton BHP 9800 Blackpool

Nová sluchátka Buxton BHP 9800 BLACKPOOL lákají na ničím nerušený a dlouhotrvající poslech. Stylová černá sluchátka přes hlavu jsou lehká, skladná, a přesto nabízí řadu uživatelsky vyhledávaných funkcí jako je dlouhá výdrž a aktivní potlačení hluku. Mezi hlavní přednosti sluchátek patří zejména doba přehrávání. Vydrží až 19 hodin při poslechy hudby na 100 %.

Foto: archiv značek