• Fashion News  • Mondaily: Galeries Lafayette obnovila svou kopuli

Mondaily: Galeries Lafayette obnovila svou kopuli

Galeries Lafayette obnovila svůj korunní klenot – stoupající skleněnou kopuli své historické vlajkové lodi na Boulevard Haussmann.

Během dvou let pařížský obchodní dům odstranil vrstvy trubek a drátů a přidal čirý skleněný kryt, jež umožňuje proudění přirozeného světla skrz ručně restaurované vitráže. Pracovníci přidali nový kladkový systém pro připevnění každoročního vánočního stromku a proužky LED světel, které lze naprogramovat v různých barvách.

Balenciaga X Crocs podruhé

Balenciaga navazuje na svou oblíbenou spolupráci Crocs s modelem na vysokém podpatku a ve stylu gumáků. Spolupráci představil v rámci přehlídky pro jaro 2022.

“Je to velmi inovativní bota,” řekl kreativní ředitel Demna Gvasalia o první spolupráci. “Jedná se o jednodílnou pěnovou formu a pro mě je tento druh techniky vyjádřením stylu módního domu Balenciaga.”

Chanel – Métiers d’Art Drop vzbudila velkou vlnu poptávky

Značka Chanel svou kolekci s názvem Métiers d’Art v pařížském Château de Chenonceau již loni v prosinci. V minulosti se na tomto scházely mocné ženy, které hluboce inspirovaly zakladatelku tohoto módního domu – Coco Chanel. Fashion film, jež kolekci uvedl kolekci zahrnuje přesně 300 lidí zahrnující tým, modelky a 1 VIP – herečku Kristen Stewart. Ta se také objevuje v kampani, jež poprvé pro Chanel nafotil Juergen Teller. Celá kolekce způsobila minulý týden po svém dropu do kamenných londýnských prodejen nekončící fronty a značka se může pochlubit nebývalou poptávkou i v Číně.