• Styling  • Ikonické hodinky, které budou slušet každé ženě

Ikonické hodinky, které budou slušet každé ženě

Každá správná žena by měla mít svoji sbírku oblíbených doplňků a šperků. Ať už designerská kabelka, třpytivé šperky nebo hodinky pozdvihnou outfit o několik levelů výš. Pojďme se dnes zaměřit právě na hodinky. I když většina přechází již na chytré hodinky, stále jsou mezi námi ikonické značky a hodinky, které podtrhnou Váš styl. Ptáte se jaké? Představíme si značky, které jsou mezi ženami nejoblíbenější a zaručeně padnou i Vám!

Minimalismus a elegance

Jak je známo, ve světě módy se často s oblibou experimentuje, to nicméně dvakrát neplatí u šperků. Co se hodinek týče, ženy stále vsází na minimalismus, jemný elegantní design hodinek, který případně doplní o robustnější šperk. A pozor, i právě výběr hodinek o Vás leccos prozradí! Pokud jste milovnice minimalismu a zakládáte si na elegantnosti i u doplňků, vypovídá to o Vás jediné – čistota, jemnost a sofistikovanost.

Daniel Wellington

Tuto značku nemusíme ani dlouho představovat. Ten, kdo sleduje sociální sítě, zná pomalu celé portfolio této švédské značky. Jejich kolekce je velice rozmanitá, takže pokud si potrpíte na klasiku nebo naopak rády vyzkoušíte novější design ciferníku, jistě si vyberete ty pravé. Navíc můžete vybírat ze tří druhů řemínků – pravá kůže, elegantní síťovina nebo designový řemínek NATO.

Paul Valentine

Dalšími ikonickými hodinkami jsou značky Paul Valentine. Ty, stejně jako hodinky z dílny Daniela Wellingtona, oplývají elegancí a jemností. Není ani divu, že jsou u žen také tak oblíbené. Pokud jste ovšem trochu náročnější, Paul Valentine nabízí i řadu Multifunctional, které mají navíc tři ciferníky, kde například můžete snadno zjistit, co je za den. Jak už tomu tak u doplňků bývá, kromě hodinek Paul Valentine vyrábí i šperky, které lehce zkombinujete se svými hodinkami.

JVD

Jak už tomu tak bývá, musíme představit i zástupce na českém území. Hodinky, které si ženy velice oblíbily jsou značky JVD – Jasněna Vláhová Design. Krom jednoduchého stylu, kterým se hodinky také vyznačují, můžeme mezi kolekcemi najít například hodinky Sunday Rose, které patří mezi ty nejoblíbenější a svým elegantním květinovým motivem v ciferníku ozvláštní zápěstí Vaší ruky. Hodinky JVD si můžete také měnit dle libosti. Pokud se nemůžete rozhodnout jaký řemínek zvolit, zda milánský tah nebo kůži, jednoduchým pohybem si jej můžete vyměnit, a tak se každý den stane originálním.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9