• Fashion News  • Mondaily: Jan Černý vytvořil kolekci pro The Brands

Mondaily: Jan Černý vytvořil kolekci pro The Brands

Pánský concept store The Brands Men přichází s kolekcí v kolaboraci s českým módním návrhářem, Janem Černým. Limitka je Janovou ztělesněnou představou evening-wearu. V kolekci se poprvé objevuje
mini-rorschach motiv, kde se Janův signature print razantně zmenšil a působí sofistikovaněji a dekorativněji. Hedvábné košile, vesty a pevné saténové kalhoty vznikly vždy jen v jednom kusu a jsou tím povýšeny na sběratelské objekty. Kolekci doplňuje jersey část se slovem ELITE, které upozorňuje, že v Janově světě se elita = kvalitě. Odhalení proběhne v rámci světového finále nejprestižnější modelingové soutěže Elite Model Look, jež se uskuteční 30. srpna 2022 na Pražském hradě.

Rihanna uvádí kolekci rtěnek Unexpected Fenty Beauty „Ketchup or Makeup“

Značka Fenty Beauty hudební a módní ikony se spojila se streetwearovou značkou MSCHF pro limitovanou inspirovanou obaly od kečupu. Kolekce Fenty Beauty a MSCHF ‚Ketchup or Makeup‘ se skládá z krabice se šesti balíčky kečupu, které musí zákazník otevřít, aby zjistil, zda se jedná o kečup nebo lesk na rty. Některé balíčky obsahují kečup, zatímco jiné červenou, třpytivou verzi Fenty Beauty Gloss Bomb Universal Lip Luminizer, který je jedním z bestsellerů značky.

Puma x Vogue

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce. Ta přináší oblečení, doplňky a nové pojetí tenisek PUMA Leadcat a PUMA Fierce, zahrnuje nadčasovou sportovně-streetwearovou siluetu, kterou reprezentuje odvážná barevná paleta ve stylu černé, bílé a červené. Na vybraných kouscích se vedle legendární kočky PUMA objeví také ikonické logo VOGUE. Kolekce PUMA x VOGUE Summer 2022 bude k dostání ve Footshopu a na PUMA.com. Druhý drop bude uveden na trh letos v zimě.