• Fashion News  • Mondaily: Jeremy Scott opouští Moschino

Mondaily: Jeremy Scott opouští Moschino

Po deseti letech se Jeremy Scott rozhodl opustit značku Moschino. Chystá se kolaborace mezi značkou Egonlab a Gucci v rámci projektu Gucci Continuum. Douglas přišel s ekologickou kolekcí parfémů Beautiful Stories.

Jeremy Scott opouští značku Moschino

Jeremy Scott po uctihodných 10 letech na pozici kreativního ředitele opouští značku Moschino. Během svého působení u Moschina vnesl do značky hravou energii, byl známý používáním jasných barev, kreslených motivů a prvků inspirovaných streetwearem, které pomohly nově definovat image značky a oslovit mladší publikum. Mezi jeho nejikoničtější návrhy Moschino patří kolekce „Barbie“ a „McDonald’s“.

The People: Jeremy Scott steps down as creative director at Moschino

Egonlab x Gucci oznámili kolaboraci

Loni v lednu v Paříži vzbudila přítomnost několika pásků Gucci na pařížské módní přehlídce Egonlab značnou dávku zvědavosti. A bylo proč, nyní totiž značka oznámila, že šlo o nápovědu k nadcházející spolupráci s Gucci v rámci projektu Gucci Continuum, který přináší kontakt dědictví florentského módního domu s citlivostí nových začínajících návrhářů.

Gucci Vault "Continuum" x EGONlab. Collaboration | Hypebeast

Douglas přišel s kolekcí ekologických parfémů

Znovu se spojte sami se sebou a s přírodou díky Beautiful Stories, ekologicky navržené kolekci 4 vůní složených z 99,9 % ingrediencí přírodního původu. Kolekce parfémů Beautiful Stories byla navržena jako angažovaný a ohleduplný manifest živého světa a posiluje vztahy mezi lidmi a přírodou. Každá vůně vyjadřuje mantru, která oslavuje sebevědomí, optimismus a pozitivitu.

Beautiful Stories": Douglas bringt neue Duftkollektion auf den Markt |  Mikaylas Parfum-Blog

Foto: archiv značek