• Beauty  • Pojďte se rozmazlovat s edicí M’Gouna od Rituals

Pojďte se rozmazlovat s edicí M’Gouna od Rituals

Značka Rituals uvedla na trh novou limitovanou edici s názvem M’Gouna, která je poctou marockému Údolí růží jako výraz vděčnosti za rozkvět nádherné krajiny. Představí vám nádherný design růže oživený geometrickým ztvárněním růžových okvětních plátků s omamnou, avšak elegantní vůní, která úplně svádí k cestám do dalekých krajin. Vy však nemusíte opustit ani váš obývací pokoj, a přesto se můžete vydat na pomyslnou životní cestu…

Složení

RŮŽE DAMAŠSKÁ

Růže jako symbol krásy a čistoty fascinuje lidstvo již od roku 4000 př. n. l. Je známá jako královna květin a patří mezi nejkrásnější a nejuniverzálnější parfémové ingredience. Květinová damašská růže z Maroka s kořeněným nádechem se pěstuje v oblasti Dades ve městě Kelaat M’Gouna, historickém sídle pěstování růží.

OPUNCIE

Olej ze semen opuncie, označovaný také jako fíkový olej barbary nebo indiánský fíkový olej, pochází z krásné opuncie, která patří do čeledi kaktusovitých. V poslední době se olej ze semen opuncie stal oblíbeným v kosmetice. Toto pouštní ovoce, které je symbolem naděje a vytrvalosti v drsných podmínkách, má výjimečně vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, omega-6 a -9 a přírodního antioxidantu vitaminu E.

ARGANOVÝ OLEJ

Arganový olej je marocký elixír mládí a krásy, který se hodí pro všechny typy pleti. Někdy se mu také přezdívá „marocké zlato“, a to zcela oprávněně – je totiž jedním z nejdražších a nejvzácnějších olejů na světě. Je ceněný pro vysoký obsah vitalizujících látek, jako je vitamín E, esenciální mastné kyseliny vitamín F či karoteny, které mají příznivý vliv na vaši pokožku a vlasy.

Těšit se můžete na své oblíbené produkty, jako je ikonická sprchová pěna, tělová pěna s olejem, tělový krém, vonné tyčinky, svíčka, interiérový sprej, parfém či kuchyňská sada, ale také na žhavé novinky, mezi nimiž jsou olej na vlasy a tělová maska.

Produkty M’Gouna jsou k dostání od 10. 3. v kamenných prodejnách a on-line na rituals.cz.

Zdroj: Rituals