• Fashion News  • Mondaily: Kenzo má nového designéra, ze streetwear světa

Mondaily: Kenzo má nového designéra, ze streetwear světa

Nigo – japonský průkopník streetwear módy a zakladatel oblíbené japonské módní značky A Bathing Ape, se stal novým kreativním designérem značky Kenzo.

Svou spolupráci by měl manifestovat v rámci lednového pařížského týdne módy. Nahradí tak Felipe Oliveira Baptista, jež se po dvou letech rozhodl směřovat své kroky jiným směrem.

Versace přichází s limitovanou edicí skleněných váz

Tři designy limitovaných skleněných váz Versace, jež módní dům vyvinul ve spolupráci se značkou Venini, budou představeny v rámci nadcházejícího milánského módního týdne v obchodě Venini v ulici Via Montenapoleone a vlajkové lodi Versace Home na Via Durini. Od října si je ale budete moci pořídit i online. Jednotlivé vázy jsou vyrobeny s ohledem na špičkové řemeslné zpracování s grafickou opulencí Versace vlastní. Každý styl je dostupný v počtu pouze 149 kusů.

Orient Express uvádí svou první kolekci cestovních předmětů

Pro svou debutovou řadu příslušenství, nazvanou „Steam Dream“, se Orient Express spojil s 18 luxusními značkami a designéry, včetně Au Départ pro zavazadla, Bernardaud pro nádobí, Smythson pro papírový sortiment a Maison Bonnet pro brýle. Mezi nejvýznamnější kousky patří kufr v limitovaném počtu navržený Au Départem, jež obsahuje například gramofon z roku 1970 navržený Jacobem Jensenem. Všechny produkty jsou k dispozici na orient-express.com.