• Fashion News  • H&M spojí síly s módní ikonou Iris Apfel, která přináší inspiraci už 100 let

H&M spojí síly s módní ikonou Iris Apfel, která přináší inspiraci už 100 let

H&M s potěšením oznamuje globální spolupráci s oblíbenou a inspirativní módní ikonou Iris Apfel. Tato módní múza je už po celá desetiletí inspirací pro módní nadšence po celém světě. Ta Značka pro příležitost Iris stých narozenin zorganizovala velkolepou oslavu, která se bude konat ve čtvrtek večer během New York Fashion Weeku 2021. Kolekce Iris Apfel x H&M vzdává poctu jejímu jedinečnému stylu a bude k dispozici ve vybraných obchodech H&M a online začátkem roku 2022.

Iris je podnikatelka, dekoratérka interiérů, módní návrhářka a ikona stylu, známá svým výjimečným stylem, divokou individualitou a odvážnými módními kreacemi. Iris zastává názor, že styl a inspirace můžou pocházet odkudkoli a od kohokoli, bez ohledu na cenu.

Značku H&M ke spolupráci inspiroval Iris výstřední styl a silný vliv na módní komunitu. Po dobu 100 let Iris inspirovala lidi k vytváření, oslavování a přijímání jejich vlastního osobního stylu a i nadále je průkopníkem v módním průmyslu. Její barevné kombinace a odvážné doplňky jsou fascinující po celá desetiletí – ztělesňuje to, co znamená být skutečnou ikonou odvážného vkusu.

Kolekce Iris Apfel x H&M, inspirovaná poutavým stylem Iris a jejím jedinečným vkusem, nabídne širokou škálu produktů. Najdete zde nejenom oblečení, ale také originální doplňky. Všechny kousky budou odrážet odvážný smysl Iris pro styl a nezávislost.

Mezi klíčové kousky kolekce patří barevné sety, květinové obleky, víceřadé volánové šaty a zářivě potištěné šaty velmi zajímavých střihů. Ty můžete doladit řadou originálních a stylových šperků a doplňků. Kolekce má všechny prvky typického looku Iris – opulentnost a vrstvení kousků či originální potisky ze světa rostlin, zvířat a pokladů z jiného světa. Všechny materiály použité v této kolekci jsou recyklovány nebo získávány udržitelnějším způsobem a každý kousek oblečení či doplněk byly vyrobeny s ohledem na cirkularitu.

“Myslím, že značka H&M je báječná a je naprostým průkopníkem ve svém oboru – což miluji! Já taky dělám high fashion za dostupné ceny, což H&M zvládá naprosto famózně!” Iris Apfel.

Zdroj fotografií: H&M Česká republika

Marketing manager