• Fashion News  • Mondaily: Kreativní ředitel Bottega Veneta je nově Matthieu Blazy

Mondaily: Kreativní ředitel Bottega Veneta je nově Matthieu Blazy

Po náhlém odchodu Daniela Leeho minulý týden převezme roli kreativního ředitele designér Matthieu Blazy, který doteď v módním domě zastával pozici ředitele designu pro ready-to-wear.

Blazy představí svou první kolekci pro Bottega Veneta v únoru 2022. Očekává se, že Blazy naváže na svého předchůdce, který pomohl podpořit prodeje Bottega Veneta a zvýšit její dosah po celém světě.

„Matthieu Blazy je mimořádně talentovaný jedinec a jsem hrdý, že mu mohu svěřit kreativní kormidlo našeho luxusního domu,“ řekl Leo Rongone, generální ředitel společnosti.

Supreme se spojuje s Missoni

Nedávno jsme vás informovali o spojení Supreme s Tiffany & Co. a už je na světě informace o dalším spojení, tentokrát Supreme x Missoni. Kolekce zahrnuje bombery, mikiny s kapucí a klobouky s logem obou značek a také barevné úplety typické pro Missoni, které jsou pomyslnou třešničkou na dortu celé řady. Za nás trefa do barevného!

Fendi rozsvítilo Times Square

Ve čtvrtek večer se billboardy Times Square rozsvítily ikonickým římským žlutým odstínem domu Fendi. Historický okamžik pro značku LVMH Louis Vuitton Moët Hennessy byl na počest úspěchů jejích uměleckých ředitelů v uplynulém roce. Když přes 45 digitálních billboardů pokrývalo slavnou newyorskou památku s logem Fendi, umělečtí ředitelé Kim Jones, Silvia Venturini Fendi a Delfina Delettrez Fendi se vydaly na oslavu do turisty přeplněných ulic.

„Myslím, že to byl pro Fendi opravdu dobrý rok a ještě více toho přijde,“ řekl Jones uprostřed zlaté záře, jež byla inspirována západy slunce nad Římem.