• Fashion News  • Mondaily: Megan Fox a Machine Gun Kelly se zasnoubili

Mondaily: Megan Fox a Machine Gun Kelly se zasnoubili

Hudebník Machine Gun Kelly požádal minulé úterý svou přítelkyni Megan Fox po více než roce chození. Herečce nahrál video se srdečným popiskem popisujícím jeho výběr prstenu a datum oficiálních zásnub.

„Ano, ano, v tomto a v každém životě. 💍 Pod stejnými větvemi, pod kterými jsme se zamilovali, jsem ji přivedl zpět, abych ji požádal o ruku,“ zněl titulek videa od Machine Gun Kelly.

Prsten navrhnul společně se Stephenem Websterem. Smaragd (rodný kámen Megan) a diamant (rodný kámen Machine Gun Kellyho) jsou zasazeny do dvou magnetických pásů trnů, které se k sobě přitahují jako dvě poloviny téže duše tvořící temné srdce, které značí jejich lásku. Podle odborníků na šperky se prý prsten odhaduje na minimálně 250 000 až 300 000 dolarů.

Bottega Veneta slaví čínský Nový rok na Velké zdi

Bottega Veneta přebírá část Velké zdi na oslavu nadcházejícího čínského lunárního Nového roku. Poselství šťastného nového roku napsané v čínštině spolu s logem společnosti jsou zobrazeny v odstínech zelené a oranžové, která je v čínštině symbolem štěstí. Spolu s touto instalací, která zůstane na místě do 12. ledna, přislíbila italská značka dar na podporu renovace a údržby „Shanhai Pass“ – výchozího bodu východního konce Velké zdi.

Gucci osočena z používání divokých šelem ve svých kampaních

Organizace World Animal Protection U.S. oznámila společnosti Gucci své znepokojení nad používáním tygrů luxusní značkou ve své kampani pro kolekci Gucci Tiger a požádala ji, aby ve svých reklamách přestala používat divoká zvířata. V reklamní kampani, kterou navrhl kreativní ředitel Alessandro Michele a nafotil ji fotograf a režisér Angelo Pennetta, se ve scénách hemží skutečnými tygry. Ti se nakonec připojili i ke skupině přátel na oběd v prostorách luxusního hotelu v retro stylu.