• Fashion News  • Mondaily: Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW23 je za dveřmi!

Mondaily: Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW23 je za dveřmi!

Známe datum i místo jarní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW23! Značka Reserved – vůbec poprvé ve své historii – představuje kolekci produktů pro dům a interiérový design, Reserved Home. Trend “cartoonification” pokračuje – Red Wing představil Mario Boots v kolaboraci se společností Nintendo.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW23 je za dveřmi!

Hlavním přehlídkovým a eventovým prostorem Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku FW23 bude od 15. do 17. dubna Chuchle Arena Praha. Mercedes-Benz Prague Fashion Week představí kolekce návrhářů na sezónu podzim/zima 2023 a po dvou letech se na MBPFW vrací také návrhář Boris Kráľ, který svou kolekci představí 18. dubna v hotelu Andaz.

Značka Reserved představila kolekci produktů pro dům a interiérový design

Kolekce Reserved Home má široký estetický záběr. Její součástí jsou 3 linie: Classical, Minimalist a Romantic. Každá z nich má svůj jedinečný styl, pečlivě zvolenou barevnou paletu a propracované detaily. Linie Classical nabízí univerzální design pro moderní domov a hodí se pro všechny typy interiérů, linie Minimalist je pravou ódou na harmonii a funkčnost a třetí linie Romantic přináší romantický styl do hřejivých a útulných interiérů.

Red Wing představil Mario Boots v kolaboraci se společností Nintendo

Pokud jde o vysoce kvalitní pracovní obuv, Red Wing je značka, které profesionálové důvěřují již více než sto let a nyní se společnost Red Wing spojila s firmou Nintendo a vytvořila jedinečnou botu, která jistě zaujme hráče i sběratele: Red Wing Mario Boot. A pozor, vycpávka paty je vyrobena z nejmodernějších materiálů s příměsí hub, které oslavují Mariovy charakteristické schopnosti.

PP Social R2

Foto: archiv značek