• Fashion News  • MONDAILY: Návrhář Zac Posen končí

MONDAILY: Návrhář Zac Posen končí

Pokud vás tak jako nás v redakci dostal konec návrháře Zac Posen, možná nám všem pomůže nějaký nový šperk jako bolestné. Naštěstí Rihanna ví, kdy udeřit. Nebo byste raději sáhli po vintage Dior? Teď totiž máte jedinečnou šanci!

Návrhář Zac Posen končí

„The House of Z“, jak Zac Posen pojmenoval svoji společnost, se zařadila mezi další módní domy, které ukončují svoji činnost. Značka fungovala od roku 2001 a za svou historii oblékla nespočet hvězd i členů královských rodů. Snad se proslulý návrhář brzy oklepe a najde novou příležitost, jak svět obdařit svými kreativními návrhy.

Rihanna představila v rámci své značky FENTY kolekci šperků

Poslední drop Rihanniny značky FENTY? Kolekce šperků inspirována historickým motivem portrétů k oslavě krásy afrických žen, sestavená ze tří kousků: prsten, náušnice a přívěšek využitelný také jako brož. Jsme jediní, komu připomíná kolekci z babiččiny šperkovnice?

Vintage kolekce šperků Christian Dior k prodeji na Farfetch.com

Ojedinělá sbírka archivních šperků Christian Dior byla dána do prodeje na luxusním e-shopu farfetch.com. Šperky se pohybují z let 1976 – 1998 a do online prodeje je nabídl bývalý pracovník značky Dior s prohlášením, že ani jeden kus nebyl nikdy nošený. Ke koupi jsou od 30. října.

Zdroje: 1, 2,