• Fashion News  • MONDAILY: Zemřela módní kritička Františka Čížková

MONDAILY: Zemřela módní kritička Františka Čížková

Tentokrát nezůstaneme jen u šťastných novinek. • Zemřela módní kritička Františka Čížková • Beyoncé x Adidas Sneak Peak • Rihanna rozjela se svou značkou Fenty první spolupráci

Zemřela módní kritička Františka Čížková

Módní policie, kritička nebo módní guru, tak se přezdívalo Františce Čížkové, snad nejvýraznější osobnosti české módní scény. Její upřímnost šokovala v bulvárním plátku Blesk nejen hodnocené celebrity, ale mnohdy i širokou veřejnost. osudným se jí stal pátek 13. prosince po dlouhém boji se zákeřnou rakovinou.

Beyoncé x Adidas Sneak Peak

Sportovní streetstyle je stále na výslunní a tak Beyoncé na nic nečekala a rozbalila to znovu se svou značkou oblečení Ivy Park, tentokrát ve spolupráci s Adidas. Partnerství nabídne unisex kousky, které si můžete vzít z tělocvičny rovnou na ulici. A úplně poprvé se můžeme těšit i na tenisky!

Rihanna rozjela se svou značkou Fenty první spolupráci

A to s A Sai Ta, absolventkou Fashion East, se kterou se vrhla na capsule kolekci s názvem „City Bloom“ plnou květinových tónů. Na pořadu dne jsou především topy s prošitím evokujícím okvětní lístky. K sehnání bude kolekce 24 kousků v Selfridges v Londýně od 11. prosince.

Zdroje: 1, 2, 3