• Fashion News  • Mondaily: Neiman Marcus vyhlásil bankrot

Mondaily: Neiman Marcus vyhlásil bankrot

U koho je krize v plném proudu a kdo naopak startuje neobvyklé projekty? Nastartujte jeden takový i vy třeba rovnou s Rihannou a její značkou Savage X Fenty!

Neiman Marcus vyhlásil bankrot

Luxusní značka Neiman Marcus požádala minulý čtvrtek o ochranu před věřiteli v souvislosti s koronavirovou pandemií. Vzhledem k markantním investicím, které uskupení učinilo v březnu minulého roku, kdy na Manhattanu vybudovalo svou první pobočku se třemi okázalými patry plnými estetiky, vařícími show a kabinkami vybavenými dotykovými obrazovkami, je pro společnost toto období finančně náročné. Neiman Marcus tak zahájil restrukturalizaci a doufá, že otevře obchody ihned, jak to bude bezpečné.

Staňte se tváří nové Savage X Fenty kampaně

Rihanna představila svou nejnovější kolekci skrze koláže. Fotografie, které si vybrané modelky vyfotily sami doma, doplňují zasněné krajiny s tropickými listy dodanými umělcem Rafatoonem. Co je ale mnohem lepší, v kampani se můžeme objevit i my všichni její fanoušci. Až do července totiž běží na účtu Savage soutěž, jejíž vítězové budou do kampaně zařazeni skrze Face Time shooting. Už máte nacvičené pózy?

Gucci představuje novou výstavu v Seoulu

V této době poněkud neobvyklý počin má na svědomí značka Gucci, která v Seoulu představila projekt na podporu současného umění v Seoulu s názvem „No space, just a place. Eterotopia“. Expozice má přinutit diváky k zamyšlení nad tím, jak může vypadat jiná, žádoucí budoucnost. Prohlídku 10 nezávislých uměleckých prostor ve třech patrech je možné absolvovat i virtuálně a potrvá až do 12. července.