• Fashion News  • Mondaily: Odhalení poslední spolupráce Virgila Abloha

Mondaily: Odhalení poslední spolupráce Virgila Abloha

Mercedes-Benz odhalil svou nejnovější a poslední spolupráci se zesnulým Virgilem Ablohem – elektromobil Mercedes-Maybach.

Kreativní ředitel pánského oblečení Louis Vuitton a zakladatel Off-White vytvořil tento elektrický showcar pro nejprémiovější řadu německého výrobce automobilů spolu s hlavním designérem Mercedes-Benz, Gordenem Wagenerem. Vůz je inspirován venkovním prostředím a tradičně městskou značku tak zasazuje do prostředí off-roadu. Téměř 6 metrů dlouhé dvoumístné terénní kupé s elektrickým pohonem s proporcemi Gran Turismo disponuje velkými terénními koly a výraznými doplňky.

Crocs uvádí limitovanou kolekci

Crocs se pouští do spolupráce na limitované edici své celosvětově oblíbené obuvi z pryskyřičného materiálu se značkou doplňků Kurt Geiger. Dvoudílná kolekce je inspirována sváteční atmosférou. Oba styly se pyšní lesklou černou barvou, přičemž jedna bota je navržena s lemem z umělé kožešiny a druhá obsahuje mohutné duhové krystaly. Mezi největší letošní spolupráce značky Crocs patří její druhá spolupráce s Balenciaga, která zahrnovala dřeváky Crocs na vysokém podpatku.

Karl Lagerfeld zdvojnásobuje kategorii šperků

Karl Lagerfeld zdvojnásobuje kategorii šperků se dvěma novými kolekcemi, které budou odhaleny začátkem příštího roku, tentokrát s partnerem The Jewelry Group. První kolekce pod značkou Karl Lagerfeld bude odrážet pařížského ducha v rock-chic stylu prostřednictvím robustních řetězů, nadrozměrných log a prémiových materiálů jako je mosaz a sklo. Druhá kolekce Karl Lagerfeld Paris se pak pochlubí mladším duchem a výraznějšími barvami. Očekávat je můžeme již na jaře příštího roku!