• Fashion News  • Mondaily: Pharrell novým kreativním ředitelem pánských kolekcí Louis Vuitton

Mondaily: Pharrell novým kreativním ředitelem pánských kolekcí Louis Vuitton

Louis Vuitton jmenoval nového kreativního ředitele, stal se jím hudebník Pharrell Williams. Nová kolekce brýlí inspirovaná Stanley Kubrickem právě teď v Žilka Optik Studiu. Cardi B a Offset představili svoje valentýnské McDonald’s menu.

Pharrell Williams novým kreativním ředitelem pánských kolekcí Louis Vuitton

Dlouhé měsíce dohad a spekulací o tom, kdo bude dalším kreativním ředitelem pánských kolekcí Louis Vuitton po úmrtí Virgila Abloha jsou u konce – byl jím jmenován hudebník Pharrell Williams. Svou první kolekci představí v červnu 2024 na Fashion Weeku v Paříži.

Louis Vuitton picks Pharrell Williams to lead men's designs - BBC News

Stanley Kubrick Collection by Jacques Marie Mage

Od roku 2014 vytváří kalifornský návrhář francouzského původu Jacques Marie Mage výjimečné kolekce slunečních brýlí z luxusních materiálů, které často nějakým způsobem odkazují na historii. Děje se tak i v nové kolekci, jež je oslavou legendárního hollywoodského režiséra Stanleyho Kubricka. Najdete ji v ŽILKA OPTIK STUDIU.

Cardi B a Offset představili svoje valentýnské McDonald’s menu

Slavný rapperský pár představil romantickou novinku v McDonald’s! V menu najdete cheeseburger s barbecue omáčkou a velkou kolu od Cardi B a od Offseta dostanete Quarter Pounder se sýrem a velkou Hi-C Orange Lava Burst. Dostanete také velkou porci hranolek a jablečný koláč, o který se můžete podělit s drahou polovičkou.

McDonald's Sweetens Valentine's Day With Cardi B & Offset Meal - Parade:  Entertainment, Recipes, Health, Life, Holidays

foto: archiv značek