• Fashion News  • Mondaily: PUMA a Dua Lipa začínají společně psát novou kapitolu ikonické tenisky Palermo

Mondaily: PUMA a Dua Lipa začínají společně psát novou kapitolu ikonické tenisky Palermo

PUMA a Dua Lipa začínají společně psát novou kapitolu ikonické tenisky Palermo. Návrhářka Vendula Zeithamel Šulanová představuje svoji nejnovější kolekci pro letošní podzim/zimu, jež vyzdvihuje smyslnost a krásu ženské siluety. Prémiová blended whisky THE DEACON se vzpírá skotským konvencím.

PUMA a Dua Lipa začínají společně psát novou kapitolu ikonické tenisky Palermo

PUMA a Dua Lipa začínají společně psát novou kapitolu ikonické tenisky Palermo. Kampaň se nese v duchu italského dolce vita, proto ambasadorka v historické italské vile prostřela stůl pro speciální večeři. Čestným hostem je právě bota Palermo, která je zachycena v kulisách uměleckých děl, na freskách a v typických italských prodejnách jako součást sortimentu čerstvého zboží.

Snímky, které nafotil Francesco Nazardo, přináší hravě autentické vizuály představující model Palermo jako aperitiv na bílém ubrusu, který přichází v řadě zábavných barevných provedení. Dua Lipa na focení oblékla nadčasový model s brandingem PUMA v podobě visačky na svršku boty, konstrukcí ve tvaru T a klasickou gumovou podrážkou. Globální hvězda doplnila ikonické tenisky sportovním outfitem v oversize stylu, který kombinuje džíny a dres v týmových barvách, čímž odkazuje k moderní estetice současné generace.

Vendula Zeithamel Šulanová představuje svoji nejnovější kolekci pro podzim/zimu

Návrhářka Vendula Zeithamel Šulanová představuje svoji nejnovější kolekci pro letošní podzim/zimu, jež vyzdvihuje smyslnost a krásu ženské siluety. V linii, která plynule navazuje na předešlou sezónu, se prolínají oblíbené prvky jako průhlednost, vrstvení ve formě plisé a výraznější barvy. Objevují se i modely z francouzských krajek nesoucí nádech jemnosti a elegance. Kolekci AW 2023/24 je možné využít jak na běžné nošení, tak i pro výjimečné společenské události.

Kolekce AW 2023/24 je oslavou ženskosti v podobě propracovaných střihových řešení v kombinaci s pečlivě zvolenými materiály. Designérka si hraje s proporcemi, kdy volí zdánlivě zcela odlišné světy – ženské siluety x oversized prvky. “Kolekce je tvořena z 11 modelů, na které jsem použila materiály vysoce prémiové kvality – mohér a vlnu. Nechybí ani kašmír nebo hedvábí, dále jsou použity i kvalitní krajky získané dlouhodobou spoluprací s francouzským studiem s mnohaletou tradicí ruční výroby couture krajek,” popisuje návrhářka.

Celá kolekce je po předchozí domluvě k vidění a zakoupení v SmetanaQ showroomu v Praze.

Prémiová blended whisky THE DEACON se vzpírá skotským konvencím

„Deacon“ je skotský termín pro zdatného mistra obchodníka. Být deaconem znamená být nejlepším ve všem, co děláte. Zkušení mistři palírníci, kteří se na výrobě whisky THE DEACON podílí, jejímu názvu hrdě dostáli. „Nesoutěžíme. Inovujeme. Svůj disruptivní styl jsme propůjčili naší první skotské whisky a vytvořili jsme prémiový a fascinující produkt, který se nepodobá ničemu jinému na trhu. Od tradičního označení a designu jsme se odklonili kovovou měděnou láhví a neortodoxní etiketou. A co je nejdůležitější, jedná se o maximálně vyvážený, komplexní, a hlavně pitelný chuťový profil, který probudí všechny smysly. Je vrstevnatý, ale hladký, což dělá z THE DEACON whisky, která je stvořena k tomu, abyste si ji maximálně vychutnali,“ vysvětluje Brett Berish, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Sovereign Brands. První whisky v portfoliu této rodinné firmy vznikla ve spolupráci s Pernod Ricard s cílem narušit kategorii tradiční skotské whisky a připojuje se k významným a zavedeným značkám vín a lihovin Sovereign Brands, jako jsou Luc Belaire Sparkling Wine, Bumbu Rum či McQueen & The Violet Fog Gin.

Foto: archiv značek