• Fashion News  • Mondaily: Sabato De Sarno novým kreativním ředitelem Gucci

Mondaily: Sabato De Sarno novým kreativním ředitelem Gucci

Co nám přinesl předešlý týden? Gucci oznámil nástup nového kreativního ředitele, který představí první kolekci již toto září v Miláně. Tiffany a Nike potvrdili spekulaci o společné kolaboraci příspěvkem na sociálních sítích a Louis Vuitton letos v březnu odhalí svou první řadu oblečení, obuvi a doplňků pro děti do 12 měsíců!

Sabato De Sarno novým kreativním ředitelem Gucci

V sobotu ráno Kering a Gucci oznámili, že novým kreativním ředitelem italské značky se stal Sabato De Sarno, který nahradil Alessandra Micheleho. De Sarno přichází od Valentina a jeho první kolekce se představí v září v Miláně. 

Gucci announces Sabato de Sarno as its new creative director | Gucci | The  Guardian

Tiffany a Nike potvrdili nadcházející spolupráci

Spekulace o této spolupráci se začaly šířit 24. ledna, kdy na internet unikly snímky černých semišových nízkých Air Force 1 s modrým koženým nápisem Tiffany. V neděli byly všechny tyto spekulace potvrzeny příspěvkem na sociálních sítích, kdy obě značky zveřejnili vizuální ukázku krabice s textem „The legendary pair“. My jsme napnutí, co vy?

Tiffany and Nike Tease Upcoming Collaboration After Sneaker Photos Leak –  WWD

Louis Vuitton spouští svou první dětskou řadu

I děti si u Vuittona přijdou na své. Nová dětská řada bude zahrnovat oblečení ve velikosti do 12 měsíců, obuv, doplňky a předměty s novým pojetím charakteristického vzoru monogramu. Těšit se na ni můžeme od 3. března ve vybraných obchodech po celém světě.

Items from the Louis Vuitton baby collection.

Foto: archiv značek