• Fashion News  • Mondaily: Saint Laurent spouští podcast ‘Smoking’

Mondaily: Saint Laurent spouští podcast ‘Smoking’

Luxusní značka Saint Laurent spouští vlastní podcast s názvem ‘Smoking’, který by se měl věnovat především intimní oblasti života svých hostů. Jako první podcast navštívila francouzská herečka Catherine Deneuve, která ve 33minutové epizodě vypráví svůj kariérní příběh – jestli má stále trému, jaké to pro ni je být na očích veřejnosti nebo jestli existuje něco, co by ji mohlo přimět skončit s herectvím. V dalších dílech podcastu budou hosty například Charlotte Gainsbourg, Laetitia Casta nebo Félix Maritaud.

Adidas x Balenciaga Triple S

17. března byly na instagramový účet proslulý uveřejněním utajovaných kolaborací ze světa tenisek @apolloluo1976 nahrány dva obrázky předpokládané spolupráce adidas x Balenciaga – Triple S, které zobrazují profil a zadní část boty. Černobílé Triple S se sportovním co-brandingem obou společností kombinují tři ikonické pruhy na patě a Balenciaga logem na boku tenisky a oběma logy v zadu na patě. Když magazín Highsnobiety oslovil značku Balenciaga, aby potvrdil nebo vyvrátil pravdivost této informace, zástupce pouze odpověděl, že k tomu „mají nějaké komentáře“. Tak uvidíme!

Vans žaluje MSCHF za tenisky ‘Wavy Baby‘

Brooklynský umělecký kolektiv a platforma MSCHF pokračuje ve svých plánech o uvedení skate tenisek ‘Wavy Baby‘, které se velmi nápadně podobají ikonickému stylu teniskám Vans. Ve čtvrtečním 131stránkovém podání u amerického okresního soudu Eastern District of New York společnosti Vans a VF Outdoor tvrdily, že MSCHF se pustil do kampaně, která porušuje práva duševního vlastnictví značky Vans. Požaduje tak od MSCHF finanční náhradu škody a prý dokonce značka Vans uvedla, že se nebrání ani jednání ohledně budoucích spoluprací.

Pařížská Foundation Louis Vuitton odhaluje expozici ‚Coming of Age‘

‚Coming of Age‘ je milující vzpomínkou a poctou věnovanou Virgilu Ablohovi a zahájena bude 13. dubna v prostoru, jehož autorem je Frank Gehry. Výstava je koncipována tak, aby se mohli návštěvníci aktivně zapojit po boku umělců, fotografů, hudebníků, režisérů a animátorů v hmotné realitě kombinované s tou digitální. Vstup je zdarma a využít jej můžete po dobu dvou týdnů od zahájení.