• Fashion News  • Mondaily: Simpsonovi vynesli Balenciaga kolekci na pařížském týdnu módy

Mondaily: Simpsonovi vynesli Balenciaga kolekci na pařížském týdnu módy

Kolekce Balenciaga pro jaro 2022 byla vytvořena jako filmová premiéra. Po červeném koberci se tak prošli celebrity jako Cardi B., Lewis Hamilton nebo Elliot Page.

Po zhasnutí světel se pak nicméně začala odehrávat 10minutová epizoda „Simpsonovi“, ve které Homer daruje Marge k narozeninám šaty od Balenciagy a rozpoutává vtipné scény, které vrcholí tím, že město Springfield najme jako své modely designér Demna Gvasalia pro pařížskou show. A my doufáme, že jednou přijde i celovečerák!

Poločasoví umělci Super Bowl odhaleni

Pepsi, NFL a Roc Nation shromáždily opravdu nezapomenutelnou sestavu účinkujících pro poločasovou show Pepsi Super Bowl: Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige a Kendrick Lamar se postaví na největší světovou scénu na SoFi Stadium v Inglewoodu v neděli 13. února 2022. Je to tak poprvé, kdy se těchto pět umělců hip hopových představí společně na jevišti.

Emilio Pucci a Acqua di Parma spojují síly ve jménu Vánoc

Vánoční sezóna je tu a dva domy z portfolia LVMH spojily své síly v tvorbě adventního kalendáře. V něm představí svých 25 ikonických produktů v cestovní velikosti jako třeba vůni Colonia, krém na ruce Peonia Nobile nebo tělové mléko Arancia di Capri. Celý kalendář je pak oděn do potisku Vortici, jež je inspirován archivním vzorem Emillia Pucci.