• Fashion News  • Mondaily: Tom Ford jmenoval své nástupce

Mondaily: Tom Ford jmenoval své nástupce

Tom Ford jmenoval své nástupce na pozice generálního a kreativního ředitele. Tifanny po rozsáhlé rekonstrukci 28. dubna znovu otevřel svůj legendární butik na Fifth Avenue. Adrian Corsin se stal novým generálním ředitelem značky Mugler.

Tom Ford jmenoval své nástupce

Po vydání své poslední kolekce přišel čas, aby Tom Ford představil své nástupce na pozice generálního a kreativního ředitele. Nově jmenovaným generálním ředitelem značky se stal Guillaume Jesel, který již ve společnosti působil necelých deset let na pozici globálního prezidenta Tom Ford Beauty. Kreativním ředitelem se stal Peter Hawkings, který pracoval po boku Forda téměř 25 let a působil jako senior viceprezident divize pánské módy.

Tiffany znovu otevřel butik na Fifth Avenue

Tifanny po rozsáhlé rekonstrukci 28. dubna znovu otevřel svůj legendární butik na Fifth Avenue. Interiér nového vlajkového butiku stojí Peter Marino a rekonstrukce trvala tři roky. „Chtěli jsme držet klasického stylu Tiffany odrážející estetiku průmyslového New Yorku, takže jsme pracovali s tradičními kovy, tedy mosazí, stříbrem, mědí,“ říká Marino. Co na to říkáte?

Mugler se chystá přivítat nového generálního ředitele

Po odchodu Pascal Conte-Jodra z pozice generálního ředitele bylo oznámeno jméno nástupce. Je jím Adrian Corsin, který do této doby působil jako ředitel pro urychlení obchodu s módou společnosti Mugler. Předtím zastával pozice v divizi vůní značky Christian Dior, kde strávil více než pět let, a ve společnosti L’Oréal, která značku Mugler získala v roce 2019.

Foto: archiv značek