• Lifestyle  • Vyzkoušeno redakcí Dailystyle: Získejte snové pozadí díky Next.Booty

Vyzkoušeno redakcí Dailystyle: Získejte snové pozadí díky Next.Booty

Když přišla do redakce pozvánka na otevření nového fitness clubu na Vinohradech Next.Move, byla jsem plná očekávání. Club totiž sází na nejmodernější technologie a nabízí lekce, které jsem doposud neměla možnost nikde vyzkoušet. Jako nadšenec do všech pohybových aktivit jsem tam tedy nemohla chybět. A to jsem ještě netušila, že si na jedné z lekcí vybuduji doslova závislost.

Next.Move

Mile mě překvapil krásný designový prostor, špičkové vybavení fitness i zázemí. Velké skříňky, které všude tak postrádám, luxusní kosmetika od Rituals, vyhřívaná podlaha, když je chladno, a výkonné fény od Dyson, takže z fitness odcházíte zavčas a s hezkým účesem. Skvělá je i nabídka kvalitních proteinů po cvičení i lahodných šejků, které nahradí třeba snídani. Členství v clubu vám umožňuje navštěvovat jakékoli lekce, takže můžete ve fitness strávit třeba celý den.

Next.Booty

Jelikož jsem si první den mohla vybrat na vyzkoušení ze dvou lekcí, a na jógu už chodím nějaký ten pátek, tak jsem neodolala a šla na lekci Next.Booty. Tato lekce totiž slibuje posílení a tvarování hýžďových svalů. A krásně kulaté pozadí je snem snad každé ženy. Sál na Next.Booty je moderní prostor s prémiovým vybavením od Technogym a příjemným osvětlením. Dynamická hudba a celková atmosféra lekce vás donutí ze sebe dostat maximum. První lekci jsem úspěšně zvládla, i když musím přiznat, že to byla makačka. Instruktorka po lekci pronesla větu, že stačí měsíc, aby to na vašem pozadí bylo znát. Proč to tedy nezkusit, výzva byla přijata a já se rozhodla tuto lekci na měsíc otestovat.

Jak lekce probíhá?

Na lekci Next.Booty využíváte nejen stair stepper, ale také jednoručky, booty bands i kotouče k tvarování vašeho pozadí. Je to tedy kardio i posilování, takže se při lekci střídá tepová frekvence, což zvyšuje efektivitu celé lekce. Během 50minutového cvičení tak dřepujete i skáčete, provádíte výpady a mrtvé tahy i další pohyby zaměřené na aktivaci, posílení a růst všech tří hýžďových svalů. Na schodech také jen nechodíte, ale střídáte sérii cviků v pyramidě. Tento propracovaný koncept nabízí širokou škálu variací a intenzit. Využívá komplexních cviků, při kterých zabírá i střed těla a nechybí ani posilování břišních svalů.

Pro koho je lekce vhodná?

Jsem žena 35+, mám po operaci obou kolen, v jedné ruce šrouby, a lekce jsem zvládla, takže myslím, že je mohu s klidným svědomím doporučit každému, kdo má rád pohyb. Neustále překonáváte svoje limity a posouváte se dál. S každým dalším dřepem se dostáváte níž, příště uděláte víc opakování při posilování břicha a na další lekci se už na schodech nezadýcháte. Instruktorky vás motivují a hlídají správné provedení cviků. Když nemůžete, zkrátka zpomalíte, ale skvěle zvolený playlist a nadšení ostatních vás donutí vydat ze sebe maximum. Na lekci se hodně zapotíte, ale odcházíte nabití novou energií a s úsměvem na tváři.

Konečný verdikt

A jaký je můj verdikt z měsíčního testování? Za měsíc jsem absolvovala 15 lekcí, abych si mohla udělat představu a zhodnotila výsledek. Po měsíci cvičení mám užší pas a pevnější břicho, hýždě jsou také pevnější a mírně se zvedly, stehna jsou lépe tvarovaná. Nejlépe to však poznám na oblečení, teď jsou mi kalhoty, které jsem už dlouho neoblékla a nikde mi nic neleze. Lekce Next.Booty mi i hodně zlepšily fyzičku, takže po eskalátorech už běhám jako rodilý Pražák. Naučila jsem se správné provádění cviků a zdá se mi, že mám i lepší držení těla.

Foto: Next.Move