• Fashion News  • Mondaily: WE’RE NEXT novým rájem české módy?

Mondaily: WE’RE NEXT novým rájem české módy?

Ani minulý víkend Prahu móda neopustila, konala se totiž módní show WE’RE NEXT, jež již po sedmé představila vybrané mladé módní návrháře a studenty designu oděvu z evropských vysokých škol. Celkem 40 kolekcí studentů a absolventů z Belgie, Itálie, Nizozemí, Rakouska, Slovenska a České republiky zaplnilo prostory technologického centra UMPRUM, kde představili to nejlepší ze svých kolekcí i třeba jména jako Antonie Šteflová, Linda Von Drasek nebo Lukáš Spilka, který stojí za celou WE’RE NEXT show. A my tleskáme jak celému konceptu, tak jednotlivým designérům!

Fendi x Marc Jacobs x Tiffany

Marjendi (Marc Jacobs x Tiffany) se stává skutečností! Vévodí jí gigantické kožešinové klobouky připomínající pokrývky hlavy Marca Jacobse z podzimu 2012 i kombinézy a teplákové soupravy s monogramem FF, které vypovídají o lásce kreativního ředitele Kim Jonese ke streetwearu a Marc Jacobsově hravém vkusu. Do obchodů se dostane již příští měsíc. To ale není vše! 25. výročí ikonické baguette bag značka Fendi oslavila společně s Tiffany & Co. Tu nemohl vynést nikdo jiný než Bella Hadid v krokodýlí kůži v klasickém Tiffany blue odstínu.

Modelingová agentura v Los Angeles otevírá divizi avatarů

Bývalá modelka Nicole Bordeaux a její spoluzakladatelé Smashbox Dean a Davis Factor, otevírají divizi avatarů ve své modelingové agentuře Photogenics. Debutuje fotorealistickými 3D verzemi avatarů 13 modelů v portfoliu, včetně Sedona Legge, která hrála v kampani Gucci Love se Snoop Doggem, modelkou Louis Vuitton Kiddy Akita Lou a dívkami od Calvina Kleina The Fly Twins. Dle jejich vyjádření již jednají s největšími luxusními beauty a módními značkami. Odzvonilo tak klasickým modelkám?