• Lifestyle  • Oslavte narozeniny s JOHN REED

Oslavte narozeniny s JOHN REED

Pražské fitness studio JOHN REED slaví 5. narozeniny! Při té příležitosti si připravilo nabitý program, a to nejen pro členy. Těšit se můžete na speciální tréninky, live DJs a nebudou chybět dárky či dort.

Pokud JOHN REED znáte, pravděpodobně víte, že zde můžete zažít trénink i party. Ale pětidenní narozeninová party? To tu ještě nebylo! Přijďte si od 12. do 16. září zacvičit, zatančit, a navíc si pořídit třeba nové tetování nebo účes. Po dobu trvání akce je studio přístupné nejen členům, ale každému, kdo by si chtěl zacvičit a užít si vše, co program nabídne, a to zdarma a bez registrace. Platí, že kdo dřív přijde, ten cvičí… Nebo odejde s novou kérkou nebo chic účesem.

Každý den si můžete dát do těla se zdejšími trenéry a při tom soutěžit o super ceny (např. od FITPRO nebo Pumy), během lekce s Radkem Lacim se postavíte na hlavu a v úterý 13. září vás roztančí charismatická a živelná Ginger za doprovodu DJe Australana při speciální No Pain No Champagne Party. Oblečte si sporty & shiny stylový outfit a přijďte se vyřádit. JOHN REED je fitness music club, a proto nemohou chybět další live DJs: Kenny Rough, Friky, Zeeke nebo Ian Mint.

Zkušení tatéři z Institute of Tattoo vám přímo na místě zdarma vytvoří permanentní tetování. Navíc ten, kdo si nechá vytetovat JR logo, získá 5 let členství zdarma. Výzva přijata? Pokud toužíte po nějaké méně bolestivé změně, využijte služeb týmu Eddie´s Barber, který se postará o úpravu vašich vlasů či vousů.

Během celého týdne ochutnáte nejrůznější dobroty, a když budete ve správnou dobu na správném místě, dočkáte se i narozeninového dortu.

Podívejte se na kompletní program a přijďte. Nezapomeňte s sebou vzít kamaráda, protože s parťákem se trénuje vždy líp. Pokud se vám ve fitku zalíbí, doporučujeme se na recepci zeptat na zvýhodněnou nabídku členství.

Článek vznikl ve spolupráci s JOHN REED Fitness.

Zdroj fotografií: JOHN REED