• Fashion News  • MONDAILY: Značka Ether představila novou kolekci SOLUM

MONDAILY: Značka Ether představila novou kolekci SOLUM

Minulý týden byl ve znamení nových kolekcí. Omrkněte je všechny v dnešním Mondaily!

Značka Ether představila novou kolekci SOLUM

V rámci pražského festivalu Designblok představila značka Ether svou novou kolekci doplňků s názvem SOLUM, inspirovanou základními geometrickými tvary – kruhem, válcem a kvádrem. Barevně si návrhářka pohrála s bílou, černou, mint a fialovou a doplnila je robustními kovovými řetězy. Celou kolekci si můžete prohlédnout v rámci Pop-upu v prostoru Deelive až do 31.10.2019.

Stella McCartney X Mytheresa.com

Luxusní e-shop Mytheresa.com oznámil designérskou kolekci se Stellou McCartney. Jedná se o 11 udržitelných kousků, mezi kterými najdeme šaty se zvýrazněnými rameny, kalhoty z nappa kůže nebo trendy overal. Součástí kampaně je video rozhovor se Stellou vyprávějící o své kariéře a dopadu módy na životní prostředí.

H&M X Giambattista Valli lookbook je venku!

Pokud se vám nepodařilo zapomenout na růžové šaty, které oblékla Kendall Jenner z kolekce H&M X Giambattista Valli, pak vás potěšíme. Konečně si totiž můžete prohlédnout celou kolekci pěkně pohromadě – v novém lookbooku. A pokud tyl není váš oblíbený materiál, zaručujeme vám, že si v s prázdnou neodejdete. Kolekce je totiž plná volánů, zvířecích printů i umělých kožešin a na své si přijdou tentokrát i muži!

Zdroje: 1, 2,