• Beauty  • Oslava éry mužnosti – to je nová pánská vůně Dolce and Gabbana

Oslava éry mužnosti – to je nová pánská vůně Dolce and Gabbana

Staňte se králem každodenního života díky nové pánské vůni K by Dolce&Gabbana. Dolce&Gabbana Beauty představuje zcela novou pánskou vůni, která se snaží o zachycení muže jako hrdiny dnešního světa, obklopený svou rodinou a instantním životem.

Jedinečná vůně ztělesňuje charismatickou a velkorysou duši, ale přesto zaujme svou mužností. I podle reklamní kampaně vykouzlí atmosféru italského venkova a středomořského slunce. Vůně je plná čerstvých zemitých tónů, citrusů s ohnivými aromaty. K by Dolce&Gabbana vznikla ve spolupráci dvou renomovaných parfumérek – Daphné Bugey a Nathalie Lorson – do finální podoby vnesla každá z nich své vlastní nápady.

Hlava: červený pomeranč, sicilský citron, grapefruit, jalovec

Srdce: šalvej muškátová, pimento, pelargónie, lavandin

Základ: pačuli, vetiver, cedrové dřevo

Geometrický tvar flakonu by měl symbolizovat spojení tradice a současnosti. Uzávěr je ve tvaru královské koruny, proto král každodenního života. Ručně vyráběná koruna je zdobena 24 karátovým zlatem s platinou. Jelikož se jedná o ruční práci, pak každý flakon je jedinečný originál. Písmeno K na flakonu evokuje svou odvážnou a zároveň nápadně současnou jednoduchostí tradiční symbol panovníků. Flakon K by Dolce&Gabbana zrcadlí sílu, sebevědomí a odráží charakter vůně, která dokonale zachycuje ducha moderní mužnosti.

Vůně K by Dolce&Gabbana Eau De Toilette 50 ml je k dostání za cenu 1 790 Kč a 100 ml za cenu 2 490 Kč ve vybraných parfumeriích a online.

Zdroj: archiv značky Dolce&Gabbana