• Fashion News  • MUST HAVE: Džínová bunda

MUST HAVE: Džínová bunda

Džínová bunda, to je stálice všech stálic! Ta z módy nevyjde nikdy. Má mnoho podob, délek i barev. Ať už krásně svítí sluníčko nebo leje jako z konve, džínová bunda by ve vašem šatníku rozhodně neměla chybět!

Džínovou bundu můžete nosit každý den a jen tak se vám neomrzí. Noste ji přes šaty, k sukním, širokým nohavicím, kalhotám s vysokým pasem a k džínám všech střihů a délek. Dělají se krátké do pasu, které vám prokážou skvělou službu v létě na večery. Delší, které můžete hodit přes svetřík na podzim a na začátku jara. A dokonce najdete i zimní varianty, které mají uvnitř teplý kožíšek. Zkrátka si každá z nás najde tu svou, kterou bude tahat roky. Jen tak se vám neprodře, neroztrhne a vydrží klidně i několik sezón.

Patříte-li k těm, které se bez ní už léta neobejdou, pak zkuste svůj jarní styl oživit modrou prodlouženou variantou s výšivkami nebo jinými aplikacemi. To je letošní must have! Ale neznamená to, že si nutně musíte kupovat další do sbírky – ozdobit si je můžete i vy samy. Stačí být kreativní!

Tak co, uděláte si letos radost novou džínovou bundičkou nebo ozdobíte svou starší?

Zdoje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7