• Lifestyle  • Namíchejte si osvěžující jahodový drink s Beefeater Pink

Namíchejte si osvěžující jahodový drink s Beefeater Pink

Osvěžte se během rozpálených letních večerů. Letošní horka přímo vybízí k tomu, aby si každý z nás zpříjemnil závěr dne osvěžujícím a lahodným nápojem. Ochucené giny a zejména ginová mixologie se v posledních letech těší velké popularitě, a to zvláště v letním období.  Celosvětově nejoceňovanější značka ginu přichází s novinkou Beefeater Pink, prémiovým inovativním ginem, který nabízí zcela nový chuťový zážitek díky propojení přírodního jahodového aroma se svěžím citrusem a typickou chutí nahořklého jalovce.

Beefeater Pink voní po čerstvých jahodách, které jsou cítit také v chuti a perfektně doplňují nahořklou chuť rostlinných složek, tzv. botanicals, zastoupené zejména jalovcem. Svěží tóny citrusových plodů pak pomáhají dotvořit skvěle vyváženou chuť ginu. Nejlépe chutná smíchaný s tonicem v osvěžujícím drinku Pink&Tonic.

A jak si namíchat osvěžující drink Beefeater Pink?

1.) naplňte sklenice plnou ledu 2.) nalijte 50 ml Beefeater Pink 3.)  sklenici plnou ledu dolijte 150 ml tonicu 4.) na závěr sklenici dozdobte plátky čerstvých jahod. Vychutnat Beefeater Pink si lze i samotný na ledu či s rose lemonade, vždy doplněný o čerstvé nakrájené jahody.

Beefeater Pink je vyráběn a destilován v Londýně pod dohledem master distillera Desmonda Payna, průkopníka ve světové výrobě ginů. Při tvorbě se Payne inspiroval kreativitou a tvůrčí zvědavostí zakladatele značky Beefeater, Jamese Borrougha. Původním povoláním lékárník, Borrough během svého působení na pozici palírníka vyrobil nespočet skvělých lihovin, jako jsou malinový gin, cherry brandy, British Brandy, či mátové bittery. Beefeater pokračuje v jeho vášni propojovat kvalitní řemeslnou práci s experimentováním a představuje tento nový, přírodně ochucený jahodový gin pro novou generaci konzumentů. Pro zdůraznění světle růžové barvy je gin umístěn v průhledné láhvi, ozdobené logem s graffiti v šablonovém výtvarném stylu stencil art. Láhev zachycuje kontrast mezi tradičním a moderním, jež je typické pro Londýn, domovinu značky Beefeater.

Gin Beefeater Pink, k dostání ve vybraných obchodech, barech a na eshopu prestigeselection.cz za cenu 489 Kč.

 

Zdroj fotografií: archiv Beefeater